yükleniyor

Maya

Mayalar gözle görülmeyecek kadar küçük canlılardır. Ancak tek hücreli yapılarıyla insanlığa faydalı olacak harika işler çıkartırlar. Mayalar birçok yerde faydalı amaçlarla kullanıldığı gibi mutfak konusunda da maharetleri çoktur. Pasta malzemelerine katılarak kabarmaları sağlanır. Mayalar ekmekten her çeşit pastaya kadar geniş bir ürün yelpazesinde görev alarak gıda sektörüne hizmet sunan canlılardır. Mayalar bu mamullerde nişastayı glikoza dönüştürdükten sonra karbondioksit halinde ayrıştırır. Böylece karbondioksitin hamur içinde açığa çıkmasıyla bir şişme olur. Bu da pasta ürünlerinde istenilen kabarma kıvamıdır. Maya olmasaydı ne pasta veya kekler kabarabilecekti ne de ekmekler o güzel tadına kavuşacaktı.

Özetle maya olmasaydı düz bir şeklinde pasta veya ekmekler soframıza gelecekti. Bu harika ürün sadece hamurlarda rol almaz.

Fermantasyon işlemlerinde de görev alır. Maya içeren ürünlerde protein kalori yağ lif ve karbonhidrat bulunur. Maya ürünleri marketlerde kalıp ya da kraft torba halinde satılır. Mayaların vücudumuz için de faydaları vardır. Bağırsaklardaki muhtemel zararlı artık ve toksinlerin atılmasında rol oynar. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olurlar. Anti kanserojen özelliği ile kanseri önler ishali keser stresi giderir. Mayalı ürünler yorgunluğunuzu alarak ruhsal anlamda rahatlamanızı sağlar. Maya ürünlerinde en ucuz fiyatlara ise ebrosur.com‘dan kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli markaların en ucuz fiyatları ve hangi mağazalarda satıldığı gibi tüm bilgiler burada mevcuttur. Bunun için ebrosur.com’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Böylece maya ürünlerinde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine siz de bir tıklamayla ulaşın. Ayrıca sitedeki arama motorunu kullanarak daha kolay ürünlere ulaşabilirsiniz. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘u ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: