yükleniyor

Mekik Sehpası

Mekik çekmek iyi bir egzersizdir. Çünkü karın kaslarını çalıştırır belde ve göbekte oluşmuş yağları eritir. Yani aynı zamanda zayıflamak için etkili bir egzersizdir. Düzenli mekik çekildiğinde fazla yağlar atılır ve ince bir görünüme kavuşursunuz. Çünkü mekik dışında diğer egzersiz hareketleri bu yağları eritmede fazla etkili değildir. Ayrıca bel ağrıları ve bel kemiğindeki olası erimelerin önüne geçilir. Mekik çekerken yukarı kalkarken nefesinizi verin inerken ise nefes alın. Bir de mekik sırasında mideniz çok aç veya çok tok olmasın. Kısa aralıklarla dinlenin. Mekik çekmede bunlara dikkat edilirse kaslarınız güçlenir ve sert kaslarla örülü kondisyonlu bir karın bölgesi oluşur. Ancak şu unutulmamalı ki mekik egzersizinde karın yağlarını eritmek değil karın kaslarınızı güçlendirmek amacınız olmalıdır. Mekik çekmede size yardımcı olacak alet ise mekik sehpasıdır.

Mekik sehpası sayesinde mekik çekmeyi düzenli hale getirecek ve özlediğiniz düz karın gövdesine güçlü kaslara sahip olacaksınız. Bu ürün sayesinde mekik çekerken doğru hareket stiline yönleneceksiniz. Birçok çeşidi ve fonksiyonu olan mekik sehpaları evinizde kolayca kurabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Mekik sehpasında yapılan egzersizlerle bel kalça ve karın bölgeniz istenen kondisyona ulaşacaktır. Ayrıca direnç iplerini kullanarak omuz kol ve göğüs bölgelerindeki kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Ayarlanabilir açılarıyla zorluk düzeylerini istediğiniz seviyeye getirmeniz mümkündür. Katlanabildiği için oda içinde fazla yer de kaplamaz. Satılan ürünlerin hepsinde Türkçe kullanma kılavuzu olup montaj hakkında bilgi vermektedir. Dambıllar sayesinde hem mekik çekecek hem de göğüs kaslarınızı çalıştıracaksınız.

Piyasadaki kaliteli ve ucuz mekik sehpalarına ulaşmak istiyorsanız ebrosur.com sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Böylece mekik sehpasında son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: