Mersin çevresinde bulunan güncel broşürler

Popüler Ürünler

Mersin için Alışveriş İpuçları

Mersin Türkiye’nin nüfusu itibariyle en büyük illerinden biri olmasının yanı sıra ekonomik olarak da en büyük illerinden biridir. GAP projesinin getirilerini de görebildiğiniz Mersinde, tarım önemli bir geçim kaynağıdır. Ayrıca sanayinin de birçok şehre göre daha iyi olduğu şehirde Akdeniz bölgesindeki diğer şehirlerdeki gibi turizm de oldukça önemli bir geçim kaynağıdır.

Şehrin en büyük ilçesi hatta Türkiye’nin tartışmasız en büyük illerinden biri olan Tarsus oldukça önemlidir. Bu ilçelerin yanı sıra Gülnar, Anamur, Silifke de önemli ilçelerinden bazılarıdır. Şehrin bir milyonu geçen nüfusu ve ekonomisinin içinde barındırdığı potansiyelden ötürü yatırımcılar Mersin’i önemli bir şehir olarak görmektedir. Birçok markanın birçok şubesini şehrin dört bir tarafında görebileceğiniz gibi AVM sayısı da azımsanacak bir rakam değil Mersin’de.

Mersin Marinavista, Soli Center, Forum Mersin önemli ve en büyük alışveriş merkezleridir. Bu alışveriş merkezlerinde bulunan teknoloji marketleri de oldukça ilgi çekmekte ve şehir halkının uğrak yerlerinden olmaktadır. Birçok Teknosa, Bimeks mağazasının bulunduğu bu AVM’ler de Mersin’de teknolojiye hâkim olmanın yanı sıra, gıda, mobilya, sağlık gibi sektörde faaliyet gösteren diğer markaları da aynı anda gezebilirsiniz.

Katalog ve indirimlerin oldukça ilgi çektiği şehirlerden biri olan Mersinde firmalar reklamını yapmak ve daha çok insana ulaşmak adına bu yöntemi sıkça kullanmaktadır. Mersin’e özel birçok süpermarketin yanı sıra Türkiye’nin dört bir tarafındaki mağazalıyla BİM, A101 gibi marketlerin güncel Mersin broşürlerini de eBroşür den takip edebilirsiniz. Mersin mağazalarına özel aktüel ürünleri de kaçırmanızın söz konusu olmadığı sitemizde sadece Mersin’deki süpermarketleri takip edebileceğiniz gibi istediğiniz mağazayı takip etmenizde söz konusu. Örneğin sadece Mersin’deki Teknosa mağazalarını takip etmek istiyorsunuz ancak Media Markt broşür ve kataloglarını görmek istemiyorsunuz. O halde sadece Mersin Teknosaları takip etmeye başlayabilir ve güncel olarak bu broşürler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Büyükşehirlerde postane, hastane, cami, noter gibi sıklıkla kullanılan mekânları bulmak bazen zor olabiliyor. Mersin gibi büyük bir şehirde de böyle problemlerin olması oldukça doğal. Bu zorluğu aşmanız ve istediğiniz adresi, yolu kolayca bulabilmeniz için eBroşür birçok mekânın adresini sizlere sunuyor. Adresin yanı sıra harita üzerinde de görüntüleyebileceğiniz mekânları bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tchibo, Boyner, Koçtaş, Adese gibi birçok ünlü markaya ek olarak yüzlerce markayı da tek tıkla takip etmek üstelik bunu yaparken sadece Mersin’deki fırsatları görmek oldukça kolay. Sizde Mersin’e özel fırsat ve indirimlerden ilk haberdar olan ve bu fırsatlara ilk erişen olmak için Mersin sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mersin için Alış-Veriş Merkezleri

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: