Mersin Adese Broşür, Katalog ve Adese İndirimleri

Mersin için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Adese Mersin

ADESE 1991 yılında Konya’da doğmuş ve o günden bugüne büyüyerek ve gelişerek Türk ekonomisinde önemli bir yere sahip olan, firmalar arasında ki yerini almıştır. İttifak Holding’in bir kolu olarak hayatımıza giren ADESE günümüzde 9 şehirde 140 mağazaya sahiptir. ADESE bu mağazalarda kaliteli hizmet veren bir alışveriş merkezi olmuştur. Adese perakendecilik sektöründe istihdam sağlayarak binlerce kişiye ekmek kapısı sağladı. Anadolu’da yaptığı yatırımlar ile son yıllarda önemli başarılar elde eden ve birçok kişiye ekmek kapısı olan İttifak Holding Türkiye ekonomisinin kalkınması noktasında önemli adımlar atmış ve son derece faydalı bir yatırım gerçekleştirmiştir. En son Adese Mersin şubesi ile faaliyete geçerek Mersin ilimizde avantajlar dünyasının kapılarını aralamış oldu. Adese Mersin Mut’ta açtığı şubesi ile tüm Mersinlileri sevindirdi. Mersin’de yaptığı yatırımlar ile toplamda 5 adet mağazayı Mersinliler ile buluşturan ADESE birbirinden şık ve kullanışlı mağazalarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek yatırım konusunda oldukça aktif bir rol üstlendi.

Adese tüketici dostu markaları ve indirimleri ile açıldığı her noktada ilgi görmekte ve sunduğu avantajlar ile sevilen bir alışveriş merkezi olmaya devam etmektedir. ADESE Mersin, Mersinliler için hazırladığı birbirinden kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmakta ve düzenlediği indirimler ile Mersinliler ’in gönlüne taht kurmaktadır. ADESE, Mersin’in her noktasında en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmaktadır. Güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşımları ile zirvede yer alan ADESE Mersin en çok tercih edilen alışveriş merkezi haline gelmiştir. Adese, Mersin halkının uğrak yeri olmuş, güvenilir hizmeti ile halkın takdirini kazanmıştır.

Adese Mersin, genç, yaşlı 7’den 77’ye her yaştan Mersinli’nin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitesi ile göz doldurmakta, satış sırasında olduğu kadar satış sonrası hizmette de kendisine düşen görevi yerine getirerek müşteri memnuniyetini son derece dikkate almaktadır. ADESE tıpkı Mersin ilimizde olduğu gibi birçok ilde ayrıcalıklı ve güler yüzlü hizmet anlayışını sunmakta, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. ADESE Mersin ile ayrıcalıklar dünyasında yer alabilir ve aile bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz.

3.9 Toplam 106 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: