Mersin Carrefour Broşür, Katalog ve Carrefour İndirimleri

Mersin için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Carrefour Mersin

Carrefour Türkiye’de de alış verişin diğer adı olmuş durumda. 1963’te ilk mağazasını Fransa’da açan Carrefour bugün 33 ülkede, 16 bin mağaza ve 470 binden fazla çalışanı ile dünyada da alış verişin diğer adı. Carrefour yarım asırlık geçmişine karşın bu yıl Türkiye ile tanışmasının 20. yılını kutluyor. Carrefour Türk tüketicilerle ilk kez İstanbul İçerenköy’de açtığı mağazası ile 1993 yılında tanıştı. 1996’da Sabancı Holdingle ortak olan şirket bu tarihten sonra Carrefour SA adını aldı. 2005’te Gima ve Endi gibi market zincirlerini de bünyesine alan Carrefour SA bugün 8000 çalışan ve 243 mağazasıyla Türkiye’de hizmet veriyor.

Carrefour SA Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Mersin’de de tüketicilerin hizmetinde. Mersin’de hizmet veren Carrefour SA mağazalarının sayısı 14 gibi yüksek bir rakama ulaşmış durumda. Bu 14 mağazadan sadece Mersin’in Limonluk Mahallesi’nde bulunan Limonluk mağazası hipermarket konseptinde hizmet veriyor. Diğer mağazaların hepsi süpermarket konseptinde hizmet veriyor. Carrefour SA mağazalarının 3 tanesi Mersin Merkez’de hizmet verirken diğer mağazalar Mersin’in Göçmen, Kızkalesi, Mezitli, Yenişehir, Tarsus, Atakent gibi yerlerinde hizmet veriyor. Görüldüğü üzere Mersin Carrefour SA mağazaları yönünden zengin bir şehir. Carrefour SA birçok ili kapsayan kampanyalar düzenlediği gibi Mersin’i de kapsayan ayrı kampanyalar düzenliyor, kataloglar bastırıyor. Fakat Carrefour SA’nın hizmet politikası ve müşteri memnuniyeti için gösterdiği özen ve çaba her il için aynı.

Carrefour SA mağazalarında bilindiği üzere gıdadan giyime, elektronik malzemelerden, spor malzemelerine kadar akla gelen her ürün satılıyor. Tabi bir de bu ürünlerin yanında Carrefour SA’nın kendi markaları da var ki, bu markalar Carrefour SA mağazalarına gelen müşteriler tarafından büyük ilgi görüyor. Carrefour SA markaları iki grupta toplanıyor. Carrefour Discount ve Doğa Tat Carrefour. Carrefour Discount en çok tercih edilen yüz temel tüketim maddesini Carrefour SA kalitesi ve indirimli fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Su, süt, un, peçete, yumurta, sıvı yağ bu ürünlerden bazıları. Bu ürünler her zaman piyasadaki bütün marketlerin altında fiyatlarla satılmaktadır. Doğa Tat Carrefour ise et ve et ürünleri, sebze, meyve gibi ürünleri kapsamaktadır. Bu ürünler üreticiden tüketiciye ulaşıncaya her aşaması Carrefour SA kalitesi altındadır.

3.5 Toplam 623 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: