Mersin Kipa Broşür, Katalog ve Kipa İndirimleri

Mersin için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kipa Mersin

1992 yılında ticaret hayatına başlayan Kipa, Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki 190 mağazasıyla birlikte bugün Mersin Mezitli’deki ve Tarsus ilçesindeki mağazasıyla da bölge halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Kipa Mersin mağazaları, tıpkı diğer illerdeki mağazaları gibi büyük bir AVM şeklinde dizayn edilmiştir. Mağazaya gelen müşteri, ev tekstilinden gıdaya, teknolojiden kırtasiyeye, elektronikten şarküteriye kadar birçok kategorideki ürüne rahatlıkla ulaşabilmektedir. Müşterinin tek çatı altından, hem kaliteli hem de uygun fiyata alış veriş yapmasını ilke edinmiş olan Kipa, Kipa Mersin mağazalarında da aynı standartları yakalamış bulunmaktadır.

Mersin şehri son yıllarda gelişim göstermiş bir ilimizdir. Son yıllarda nüfusunda büyük artış olmuş, yerleşim yapısı değişmiştir. Sahil yolu yapılmış, sahilde bir çok mekana ev sahipliği yapmıştır. Son dönem Mersin Marina’nın da kurulması lokanta ve restoran sayısında büyük artışa sebep olmuştur. Şehir ekonomisindeki bu büyük canlanma, şehirde AVM ihtiyacı doğurmuştur. Fakat günümüzde hala Mersin AVM açısından bakıldığında gelişmeye yeni başlamıştır. Bu eksiği erken farkadan Kipa, Kipa Mersin mağazalarıyla Mersin’deki ilk büyük AVM lerden biri olmuştur. Mezitli bölgesinde bulunan Kipa Mersin mağazalarına, Mersin’in her bölgesinden ziyaretçiler gelmekte, hatta etraf illerden bile müşteri çekilmektedir.

Uyguladığı kampanyalardan ötürü Mersin esnafının gönüllerinde taht kuran Kipa Mersin mağazaları, cirosunun önemli kısmını kampanyalarına borçludur. Bölge insanı kampanya, hediye, puan gibi unsurlara fazlasıyla düşkün olduğundan, uygulanan her avantaja yüksek geri dönüş elde edilmektedir. Nüfusun yaygınlaşması ve yatırımların çoğalması açısından bakacak olursak, önümüzdeki günlerde Mersin’de 3. Kipa Mersin mağazasını görebiliriz. Tesco ile birleşmesinin ardından gücüne güç katan Kipa Mersin, bölgenin gıda dışı ürün ihtiyacına da cevap vermeye başlamıştır.

Tesco birleşiminin mağazasının bilgisine bilgi kattığı düşünüldüğünde, ticari açıdan önemli bir konuma sahip Mersin ilinde, 3. Kipa Mersin mağazasının firmanın cirolarına olumlu katkı sağlayacağı düşünülebilir. Mersin Mezitli dışında il merkezinin farklı bir konumda konumlanacak olan 3. Kipa Mersin mağazası hem bölge halkının işini kolaylaştıracak, hem de mağazanın karında artışa sebebiyet verecektir.

Önümüzdeki günlerde fizibilite çalışmaları sonlandığı takdirde, Adana bölgesinde de Kipa mağazalarına rastlayabiliriz.

3.4 Toplam 264 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: