yükleniyor

Meyve Suları

Meyve sularının içerdikleri vitaminler minerallerden dolayı sağlıklı ve zinde olmamıza güzelleşmemizde ve de vücudumuzun su ihtiyacını da karşılamakta önemli rol oynarlar. Meyve sularının içerisinde bulunan: lifli maddeler mineraller ve flavonoide; kanseri ve kalp damar hastalıklarını önlemede vücudumuza yardımcı olurlar. İçerdikleri vitaminler ve mineraller sayesinde saç tırnak cilt şikâyetlerini ortadan kaldırmaya yardımcıdırlar. Adaleler ve sinirler kalsiyumdan vazgeçmezler fosfor ise enerji depolamamız için en önemli yardımcı maddelerdendir. Potasyum hücrelerimize besin maddeleri sağlar.Demir olmadan oksijen vücudumuzun her yerine ulaşamaz. İyod guatrı önler. Bildiğimiz gibi A vitamini görmeyi kuvvetlendirir. B vitamini sinirler için önemlidir C vitamini ise vücudun direncini kuvvetlendirir.Sizde bilirsiniz ki hastalandığımızda doktorlarımız bize bol bol C vitamini almamızı tavsiye ederler.

En önemli özellik ve faydalarıyla kısaca meyve sularını inceleyecek olursak ; Elma Suyu :Kan şekerini kontrol altında tutan elma suyu böbreklerin temizlenmesi ve kolesterolün düşürülmesinde oldukça etkin bir rol oynar. Potasyum magnezyum kalsiyum ve K vitamini içerdiğinden dolayı bağırsaklarımızı düzeltir cildimizi temizler. Kayısı Suyu : Karotin bombası olarak bilinen kayısı suyu bol miktarda mineral ve vitaminlerle tanınır.İçerdiği kalsiyum ve magnezyum sayesinde kemik erimesinin önlenmesinde yarar sağlar. Vişne Suyu : Vişneye kırmızı rengini veren ‘antosiyanin’ maddesi antioksidan yani hücre yenileme özelliğine sahip.Günde bir bardak vişne suyu tüketimi ile vücut günlük antioksidan ihtiyacını karşılıyor. Portakal Suyu : Kalsiyum magnezyum ve C vitamini deposu olan portakal suyu dolaşımımızı rahatlatarak cildimizi pembeleştirir.Ve soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlarda bağışıklık sistemimizi güçlendirici etkisiyle tüketmemiz gereken içecektir. Bu bilgiler ışığında geriye sadece ihtiyacımıza damak tadımıza uygun olan meyve suyunu içmek kalıyor.Zamanla gelişen sanayi üretimimiz sayesinde sağlıklı ambalaj ve tazelikte meyve sularımız sıkılmış halde marketlerimizi süslüyorlar.Bize düşen sadece seçip hangi mağazadan satın alacağımıza karar verip satın almak.

İşte bu süreçte bize en ucuz fiyat indirim ve kampanyalı meyve sularını sunan mağazaları;katalog ve broşür seçenekleriyle inceleyerek bize en yakın mağazaları bulabilmeyi fırsat sunan: eBrosur.com size bir tık kadar yakın...Haydi sizde: eBrosur.com'u tıklayın sağlığınız için gerekli olan meyve suyunuzu bulabileceğiniz kampanyalı ve indirimli mağaza broşürlerimizi inceleyin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: