yükleniyor

Meyveli Gazozlar

Sıcak bir yaz günü güneş tepenize sert yumruklar indirirken;ter içinde kalmışken hani serin bir içecek arzularsınız. Su temel içecek ayrı. İçinizi serinletecek bambaşka bir şey. Kola veya gazoz olabilir bu içecek. Gazoz insanlık tarihinin yarattığı gazlı ve içimi hoş içecekler en biridir. Aromalandırılmış suyun içine basılan karbondioksit gazı asitli içecekleri doğurmuştur. Hamburger yanında patates kızartması eşliğinde veya köfte ekmekle sevilerek tüketilen bu ürünler damak tadınıza hitap etmekle kalmayıp midenize de hitap ederler. Ayranı kolayı veya başka içeceği yudumlarsınız da hani bir limonlu gazozun yeri başkadır;ya da bir vişneli gazozu yudumlarken şöyle bir denizde güneşin batışını seyretmek. Değmeyin o zaman keyfinize.

Sade gazoz hayatınıza meyveli gazozdan önce girmiştir kuşkusuz. Eskiden, 70'li yıllarda yazlık sinemaların vazgeçilmez içeceğiydi gazoz. Çocuklar annelerine gazoz aldırmak için yalvar yakar olurlar iddialara da hep gazozuna girerlerdi. Böylesine gönül çelendi gazoz. Bayramlarda atlıkarıncalar ve dönme dolapların önünde biriken gazozcular ve çekirdekçiler;her çocuğun önünde durup eğlendiği cebinde bozuklukları sayıp iç geçirdiği bir durak olmuştur kuşkusuz. Sıcak yaz aylarında tüketilen en güzel ve haz verici içeceklerden biri olup her yaştan kesime hitap edebilen zararsız ve keyif verici ve de rahatlatan bir içecektir gazoz. Meyveli çeşitlerinden ise en çok limonlusu sevilir. Asitli içecekler bütün çocuklar için oldukça çelicidir ama tüketiminde dikkat edilmelidir içinde bol miktarda şeker içerdiğinden diyabet hastaları ölçülü tüketmelidirler;ve de bol miktarda şeker diş çürümelerini de tetikleyebilir.O yüzden her içecek gibi gazoz da ölçülü tüketildiği sürece lezzetli ve keyiflidir.

Maksat gazoz bile olsa insan gezerek ve görerek en iyisini almak ister;çeşitli markaları görüp fiyat karşılaştırması yapmak ister.Şimdi tam da bu isteğinize uygun yepyeni bir site var sizler için eBrosur.com girin sitemize istediğiniz ürünü en ucuz fiyata bulun indirim ve kampanyalardan başınız dönsün. Siz kampanya nedir görmüşken biz de size hizmet vermiş olmanın kıvancını yaşayalım. Sitemiz satış sitesi olmayıp size fiyatlar konusunda yol gösteren sanal bir katalog sistemidir.Sayfa sayfa tüm markaların ürünlerine göz atabilir istediğiniz ürün size en yakın hangi noktada hangi mağazada satılıyor öğrenebilirsiniz.Satın almak için dükkanlarda gezip çabalamaya son.Girin sitemize istediğiniz ürüne bakın broşür gezmenin keyfini çıkarın. Bir fırsat yakaladınız mı bol bol kulaklarımızı çınlatın. eBrosur.com size en cazip fiyat bilgisini sunan eğlenceli bir sitedir. Denemesi bedava! Keyfi ise sonsuz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: