eBroşür Mobil Uygulamalar

  • Lokasyon Tabanlı
  • Favori Seçme
  • Mağaza Bilgileri
  • Ücretsiz!

Türkiye’nin ilk online lokal promosyon ve kampanya sitesi ebrosur.com’un, mobil uygulamaları artık IOS ve Android platformlarında! Üstelik tamamen ücretsiz! Yüzlerce markadan broşür ve katalogları güncel olarak sizlere sunan eBrosur, akıllı telefon ve tabletleriniz ile kullanabileceğiniz mobil uygulamaları ile broşür takip etmeyi ve görüntülemeyi daha da zevkli hale getiriyor. eBrosur, mobil platform uygulamaları ile günlük hayatınızın daha da içinde olacak.

eBrosur mobil uygulamaları sayesinde;

-Güncel broşür ve katalogları mobil cihazlarınız üzerinden her yerde hızlıca görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.
-Ürün bazlı arama yapabilir ve istediğiniz ürünün bulunduğu broşürleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede en iyi fiyatları bulabilir ve fiyatları karşılaştırma fırsatına sahip olursunuz.
-Yüzden fazla markanın binlerce şubesinin harita üzerindeki yerlerine ulaşabilir ve istediğiniz şubede bulunan indirimleri ve fırsatları görüntüleyebilirsiniz.
-İstediğiniz kategori veya markanın broşürlerine abone olabilir ve yeni broşür çıktığı zaman ilk siz haberdar olabilirsiniz.
-Süpermarketler, ayakkabı mağazaları, sağlık, güzellik, otomotiv, teknoloji gibi birçok kategoride arama yapabilir ve sadece etrafınızda bulunan broşürlere ulaşabilirsiniz.
Bu ve benzeri birçok avantaja, fırsata sahip olmanın tek yolu ise ücretsiz olarak sunulan ebrosur.com mobil uygulamalarından size uygun olanı indirmek. Uygulamayı mobil cihazınıza kurduktan sonra tek yapmanız gereken ise fırsatların ayağınıza gelmesini beklemek!

yükleniyor
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: