yükleniyor

Bilgisayar Monitörleri

Laptop ya da notebook olarak da söylediğimiz dizüstü bilgisayarlar artık masaüstü PC’ler gibi çok satılıyor. Değişik fiyat aralıkları özellikleri ve şık tasarımlarıyla her kesimin bütçesine uygun fırsatlar sunuyor. Dizüstü bilgisayarların en hoş ve pratik tarafı da seyahatlerimizde ya da elektrik kesilse de bataryasının gücüyle 3 saate kadar kullanabilmemizdir. Netbook dediğimiz çok küçük boyutlu ve hafifliği ile dikkat çeken tasarımları bile var. Ancak yine de bir masaüstü bilgisayarım olsun diyorsanız önemli bir konu karşınıza çıkmaktadır. O da kasanız için en uygun hangi monitörü alacağınızdır.

Bilgisayar piyasasında onlarca özellikte farklı monitör modelleri var. Web sitemiz bu sorularınıza cevap veriyor ve broşürlerimizde birçok monitör özellik ve fotoğraflarıyla birlikte veriliyor. Böylece kataloglardan da yararlanarak bilgisayarınıza alacağınız monitörleri tanıma imkanı bulacaksınız. Çözünürlük derinliklerinden hd görüntü işleme kapasitelerine kadar küçük ya da büyük boyuttaki inç denilen boyut seçeneklerini ve alabileceğiniz mağaza listesini online olarak hizmetinize sunuyoruz.

Web sitemizde monitörlerde son güncellenen indirim kampanyaları da yer almaktadır. Ayrıca beğendiğiniz ürünlerle ilgili katalog satın almak için bilgilere ulaşılabilirsiniz. Ürünlerle ilgili resimli açıklamalar en uygun fiyatlarla birlikte verilmektedir. En ucuz fiyatlar hangi markayla satılıyor sorusunun yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Aradığınız her ürün marka isimleriyle birlikte yer almaktadır. Ürüne ilişkin bilgilerin yanı sıra beğendiklerinizi satın alacağınız en yakın mağaza listesine de ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyatlı ürünler sitemizdedir.

Monitörlerde çok özel indirimler de sizi beklemektedir. En ucuz fiyatlar ve kaliteli seçeneklere sahip monitör modellerini eBrosur.com sitesinin arama motorundan da ulaşabilirsiniz. Sitemiz broşürdeki örneklerle müşterileri bilgilendirme amacı taşımaktadır. Sitemizden ürün satışı yapılmamaktadır. Sizleri zengin model seçeneklerin yer aldığı online kataloglarımızı incelemeye davet ediyoruz. Ürün marka seçenekleri mağaza listeleri sitemizde yer almaktadır. Hangi monitör en ucuza ve nerede satılıyor soruların tüm cevapları sitemizdedir. Şık tasarımlı monitörlerde fırsat kapısını aralayın ve bilişim dünyasının renkli yüzüyle tanışın. Monitörlerde en iyi markalar fırsat seçenekleri kampanyalar ve en uygun fiyatlar için eBrosur.com'u takip edin.

Monitörler masaüstü bilgisayarlarında görüntüyü yansıtan en önemli harici donanım ürünüdür. Bir zamanlar tüplü modeller yaygın olsa da artık LCD ekranların satış ve üretimi yapılmaktadır. Bu monitörler artık bütün dünyada yaygın standart haline gelmiştir. Böylece dünyanın yeni standardı olarak LCD monitörler tüketicilere sunulmaktadır. Led monitörler değişik büyüklükte olup ince ve hafif olması nedeniyle çok tutulmuştur. Adeta bir laptop hafifliğinde istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. LCD monitörler adından da anlaşılacağı üzere sıvı kristal ekran teknolojisine dayanır. Bu teknolojiye sahip monitörlerde ışık tek fazlı geçirilerek kutuplanma filtresiyle görüntü bileşenleri yakalanır. Böylece ekranda görüntü oluşur. Aslında temeli eskilere gider. Dijital hesap makineleri bunun ilk örnekleridir. LCD monitörler tüplülere göre oldukça düşük enerji tüketir böylece elektrik açısından tasarruf sağlanmış olur. Piksel hızları son teknolojiyle 1 milisaniyeye kadar indirilerek önceden rastlanılan gölgelenme sorunu da tamamen çözülmüştür. Bütün görüntü yüksek kalitede sıvı kristal diyotlar sayesinde oluşmaktadır. Böylece en iyi ekran çözünürlüğü ve renk netliği berrak bir şekilde elde edilmiş olur.

Bu monitörler sayesinde beğendiğiniz filmleri videoları ya da internetten dizi keyfini harika görüntüsü ile yaşayacaksınız. Ayrıca full hd özelliği sayesinde 1920x1080 çözünürlüğünde filmleri izlemeniz mümkündür. Görsel resimlerde aynı netlikte ekranda görüntülenir. Ekonomi moduyla güç tüketimini daha da azaltabilirsiniz. Oyunlarda çok eğlenceli bir hale dönüşür. Bu monitörler 18 18,5 19,5 20 ve 23 inç büyüklüklerinde satılmaktadır. Beğeninize göre bunlardan tercih edebilirsiniz. Seri üretimin yaygınlaşmasıyla fiyat açısından da makul düzeylere inmiştir. Monitörler için kampanya fiyatlarının da yer aldığı ebrosur.com sitesini görmenizi tavsiye ediyoruz. İndirim içeren fiyatlarla monitör tercihinizi buradan yapabilirsiniz. Broşür bilgilerinde ise birçok ürünün fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Broşürlerde beğendiğiniz ürünleri temin edebileceğiniz mağaza adresleri de yer almaktadır. Siteden katalog satın almak da söz konusudur. En ucuz ürünlere hızlı ulaşmak için arama motorunu kullanılabilirsiniz. Böylece çabuk bir şekilde ürün kategorilerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Fırsat ürünleri için ebrosur.com 'u ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: