yükleniyor

Monitör PCler

Gelişen teknoloji sadece hayatımızı kolaylaştırmıyor aynı zamanda zamandan ve mekandan tasarruf yapmamızı da sağlıyor. Bilgisayarın bileşenler monitör klavye fare ve kasadır. Bu bileşenler evde çok yer kapladığı için sürekli olarak büyük problem olmuş durumda. Sadece bu bilgisayarlar için özel masalar tasarlanmış daha düzenli bir görünüm almasını sağlarken kapladığı yerin artmasına sebep olmuştur. Aynı zamanda kablolar birbirine girmiş vaziyette büyük bir kargaşa görünümü çizmektedir.

Temizlik zamanında da bilgisayarı hareket ettirmek zor olduğu için problem yaratmıştır. Küçük odaların daha daralması sebebiyle yaşam alanları küçülmesine sebep olmuş. Bunun çözümü dizüstü bilgisayarlarda aranmıştır. Ancak dizüstü bilgisayarlarda ekran yeteri kadar büyütülmediği için ekran problemi yaşanmakta. Kullanıcılar küçük ekranlardan şikâyet edip çözünürlük konusunda yetersiz kalan dizüstü bilgisayarların yerine alternatif aramışlardır. Monitör pc ise masaüstü bilgisayarla dizüstü bilgisayarın karışımı sonucu ortaya çıkmıştır. Monitör pc hem yer kaplama sorununa çözüm olmuş hem de büyük ekranıyla dizüstü bilgisayarlarda yaşanan ekran problemini çözmüştür.

İlk monitör pc tüplü bir monitörde kullanıldığı için her ne kadar kasa problemini çözse de yetersiz kalmıştır ancak günümüzde oldukça şık ve ince tasarımlı monitör pcler mevcut. Yer kaplamadıkları için daha büyük ekranlar kullanarak üretimi sağlanan bu bilgisayarlar sayesinde yerden büyük bir tasarruf sağlanmıştır. Özellik olarak masaüstü bilgisayarlar aynı özelliklere sahip olan bu bilgisayarlarda dilediğinizi yapabilirsiniz. Ekran boyutu sayesinde isterseniz televizyon yerine de kullanabilirsiniz bu bilgisayarları. Çözünürlük olarak dizüstü bilgisayardan çok daha iyi olması sayesinde film izlerken veya oyun oynarken eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Üç boyutlu bir özelliğe sahipse normal bilgisayarlardan daha iyi bir üç boyut deneyimi sağlıyor. Dokunmatik ekran özelliği sayesinde kullanıcılar dilerse klavye olmadan kullanabiliyor bilgisayarı. Sadece ekranı bir tablet gibi kullanarak yanınızda güçlü bir cihazı bulundurabilirsiniz her zaman.

Monitör pcleri teknoloji mağazalarından bulabilirsiniz ancak hepsini tek tek incelemek ve en uygun indirimi bulmak oldukça uzun bir süreye mal olacaktır. İnternet üzerinden incelemeler yapıp en uygun fiyatı bulabileceğiniz gibi eBrosur.com üzerinden katalogları inceleyerek en çok indirimin hangi mağazada yapıldığını ve güncel kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: