yükleniyor

Dekoratif Mumluklar

Mum parafin ya da don yağından yapılan fitili pamuktan olan ve yavaş yanan bir maddedir. 5000 yıllık bir geçmişi olan mumları önceleri insanlar ortamın aydınlatmak için kullanırken şimdilerde ise masalarda ya da diğer ortamlarda süs için kullanılmaktadır. Rüzgârsız ve cereyansız bir ortamda daha rahat yanan mumlar birçok dinde de rahatlama aracı olarak yani meditasyon yapılması içinde kullanılmaktadır. Mumlar artık dekoratif süsler için kullanılmaktadır. Çeşit çeşit ve renk renk mumlar yapılmaktadır. İnsanların ilgisini çekmek için artık heykel gibi mumlar yapılmaktadır. Bu mumların koku verenleri de vardır. Etrafta yakıldığı zaman ortamı çeşitli aroma kokuları sarmaktadır. Fakat bu mumlar zemine birebir konulmaz. Bunun için mumu bir şeyin içine yerleştirmek gerekir. Çünkü eriyen mum oraya dökülsün. Bunlara mumluk denilmektedir.

Mumlar çeşitlendiği için mumluklarda çeşitlenmeye başlamıştır. Artık camlardan üzerlerine boncuklar işlenerek ve renkler boyanarak çok dekoratif mumluk ve şamdanlar yapılmaktadır. Çok çeşitli markaların mumluklarını bulabilirsiniz. Mudo Ikea gibi markaların şamdanlarını bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde fiyat indirimleri olmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek sizde bu indirimlerden faydalanabilirsiniz ve eviniz ya da hediye mumluklar alabilirsiniz. Zaman zaman kampanya olmaktadır. Mutlaka broşürleri inceleyin ve fırsatları kaçırmayın. En ucuz ürünleri siz alın. Odanıza misafir odanıza mutfağınıza ve evinizdeki birçok yere mumluklarınızı yerleştirin. Hem çok şık duracak hem de göz zevkinizi okşayacak.

Sitemizde Birçok ürün indirime girmektedir. Pişman olmayacaksınız ve herkesten önce indirimleri siz göreceksiniz. Yapmanız gereken sitemize gelerek marketlerin broşürlerini incelemek fiyat karşılaştırması yapmak size en uygun ürünü seçmek. Kaçırılmayacak büyük fırsatlar burada. Özel oyma mumluklardan cam mumluklara plastikten kaplama mumluklara kadar aradığınız her türden mumlukları bulacaksınız. Eski tarzda mumluklar alarak nostalji de yapabilirsiniz bu tamamen size kalmış. Yemek masanıza koyarak masanızın daha şık görünmesini sağlayacaksınız. Tarz sahibi insanların mutlaka evlerinde bulunması gereken bu mumlukları sizde kaçırmadan indirimlerden yararlanarak alın. Çok fiyatlar vererek değil uygun fiyatlarla. Kaliteyi ve ucuzluğu bir arada yaşayın ve sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: