yükleniyor

Nargileler

Nargile güney asya ve balkanlara özgüdür ve tütün içmek için kullanılır. Çok eğlencelidir. Çoğu insan içmesine bayılır. Sudan geçen tütün sayesinde içine çekilerek içilir. Düzeneği vardır ve özenle hazırlanması gerekir üzerinde kor halinde közü vardır. Çeşitli aromaları içerir. Limonlu, vişneli, anasonlu, çikolatalı, elmalı, kavunlu gibi. Sipsisi yani ağırlığı değiştirilerek birçok insan aynı nargileden içebilir. Marpuç ise boru kısmıdır. Tömbeki ise tütün kısmına denilmektedir. Nargilenin asıl adı Farsça olu Hindistan cevizi anlamındadır. Osmanlı döneminde de yaygın olarak kahvehanelerde kullanılmış ve insanların çok hoşuna gitmiş günümüze kadar ulaşmıştır. Günümüzde de hala çok sevilerek içilen nargile genç yaşlı herkes içmektedir. Hatta bunun için özel kafeler açılmıştır. Ama siz nargile keyfimi evde yapmak istiyorum diyorsanız sizin için çok güzel önerilerimiz var.

Öncelikle sitemizi ziyaret edin ve fiyat indirimlerine bir göz atın mutlaka zaman zaman nargile fiyatları indirime girmektedir. Bunun yanında büyük marketlerin ev ürünleri satan mağazaların broşür kağıtlarında çok güzel indirimler olmaktadır. Sizlerde bunlardan faydalanmak için sitemizi inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Evinizde nargile günü yapabilir arkadaşlarınızı ve dostlarınızı çağırabilirsiniz. Renkli sohbetlerinize nargileyi de ekleyebilirsiniz. Böylece herkes size gelmek isteyecek. Nargilenin aromasını kendi ellerinizle istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Öğrendikten sonra çok kolayınıza gidecek bu işlemden sonra bacaklarınızı uzatıp evinizde nargile keyfi yapabilirsiniz. Kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz.

Nargile içerken maşanızı unutmayınız bu közü karıştırmak için gerekli olacaktır. Bunu da satıyoruz. Yanında çayınız da bulunmalı ki çay ve nargile ikisi bir arada çok güzel gitmektedir. Ve kendinize oturacağınız güzel bir köşe hazırladınız mı her şeyi unutup nargilenizi fokurdatabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken sitemize gelerek kendinize en ucuz ve en şık nargileyi alın Nargileyi kullanmak istemiyorsanız evinizin köşesinde çok güzel bir aksesuar olabilmektedir. Evinize gelenler çok beğenecek ve nereden aldığınızı soracaklar. Onun içinde ayrı bir köşe yapabilir evinize eski bir hava katabilirsiniz. Böylece eskiyi ve yeniyi bir araya getirip doğal bir görünüm oluşturabilirsiniz. Siteden satış olamamakla birlikte en ucuz fiyatları buradan görebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: