yükleniyor

Netbook Bilgisayarlar

Netbook ya da el üstü bilgisayarlar küçük hızlı ve hafif yapılarıyla dikkat çeken genellikle ağ uygulamalarında ve ofis uygulamalarında yoğun olarak kullanılan teknoloji harikası ürünlerdir. Casper, Asus, Dell, LG, MSI, Toshiba, Acer, Hp ve Samsung gibi büyük bilgisayar üreticileri tarafında üretilen netbooklar günümüzde yoğun olarak kullanılan ultrabooklara ilham kaynağı olmuştur. Son derece hafif olan bu ürünler genellikle İntel Atom işlemcilere sahip olarak üretilmekte ve birkaç istisı dışında optik sürücü barındırmamaktadır. 8 GB'a kadar Ram desteği ve HD ekran kartı desteği ile birlikte üretilen Netbooklar hız ve performansı akıcı şekilde bir araya getirmektedir.

Dahili hafıza olarak SSD veya Sata hard disk bulundurabilen netbooklar oldukça uygun fiyatlarla satışa çıkmış ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Bu başarısında hafifliği ve uygun fiyatının yanında estetik görünüşü çeşitli renk seçeneklerine sahip olmaları ve hemen her işte kullanılabilmesinin de etkisi büyüktür. Genelde 10 inç ve altında ekran büyüklüğüne sahip olan bu bilgisayar kullanıma bağlı olmakla birlikte 12-24 saat arası yeten pil süreleri ile dikkat çekmektedir. İlki 2007 yılında üretilen Netbooklarda pek çok firma üretimi ultrabooklara kaydırmıştır ancak Acer Asus halen Netbook üretimine devam etmekte ve yeni modeller piyasaya sunmaktadır.

Çok uygun fiyatları uzun kullanım süreleri sayesinde 6 yıldır milyonlarca adet satış yapan netbooklar için yapılan güncel kampanyaları eBrosur.com'dan günlük olarak takip edebilirsiniz. En ünlü teknoloji marketleri tarafından günlük veya haftalık olarak duyurulan fiyatlar uzman ekibimizce her gün kontrol edilmekte ve değişiklikler anında sistemimize yansıtılmaktadır. Böylece sitemizle gittiğiniz teknoloji marketi arasında fiyat farklılıkları oluşmamaktadır. eBrosur.com'dan ister kategoriler halindeki ürünleri marka ve ürün bazında isterseniz teknoloji marketleri bazında arama yapabilir en güncel kampanyaları anında görebilirsiniz.

Dilerseniz Google Play uygulaması veya Apple App Store uygulamasını kullanarak mobil sürümümüzü tablet veya cep telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sayfalarımızı beğenerek güncel kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. eBrosur.com iyi ve hesaplı alışverişler diler.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: