yükleniyor

Notebook Soğutucular

Notebook ya da diğer deyişle laptoplar; kolay taşınabilir olması bazen elektrikler kesildiğinde yarım kalan önemli işlerimizi bataryası sayesinde tamamlaması gibi avantajlarından dolayı tercih edilen bilgisayarlardır. Ayrıca masamızda yer kaplamaması seyahatlerde bile kullanabilme imkanı sunması diğer artı yönlerdir. Bununla birlikte notebook bilgisayarlarlarda yoğun işlemler yapıldığında ısınmaya yol açar. Özellikle çoklu yoğun işlemler ve grafik kartı gücü isteyen oyunlarda notebook donanımında önemli bir ısı artışı olur. Bilgisayarda yoğun ısıyı açığa çıkaran parçalar ise başta işlemci ve yonga seti olmak üzere ekran kartı ve hard disktir. Bu gibi durumda notebook soğutucular önemli bir işlev görecektir. Çünkü notebook işlemciler için fabrika ayarlı fanlar yeterince soğutma yapamayabilir. Eğer iyi bir de soğutucumuz yoksa ana kartın chipseti zarar görüp yanmasına neden olabilir. Bu nedenle notebook soğutucular laptoplarını uzun süre kullananlar için çok gerekli bir soğutma aksesuarıdır.

Notebook soğutucular bilgisayarın ana sıcaklığını optimum kabul edilen sıcaklık değerine çeker. Bu soğutucular heat sink denilen ısı yayma özelliği ile yüksek sıcaklık riskini bertaraf etmiş olur. Notebook soğutucu ısı dağılımını kontrol ederek sıcaklık seviyesinin optimum değerleri aşındırmasına engel olacaktır. Bunun için de iyi bir notebook soğutucu almak gerekmektedir. ebrosur.com sitesinde ihtiyaç duyacağınız notebook soğutucuları bilgisayar çevre birimi kategorimizde bulabilirsiniz. Notebook soğutucu tanıtımlarımızda sahip olduğunuz 14151617” gibi değişik boyutlardaki laptop tasarımlarınızla uyumlu ürünlere resim ve teknik detaylarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Tanıtımdaki bu ürünler 300 gramdan 1 kg’a kadar uzanan değişik ağırlıklara sahiptir. Ayrıca tercih edeceğiniz renk seçenekleri de mevcuttur. Değişik fiyat seçenekleriyle ilgili kategorimize mutlaka bakınız.

Ayrıca notebook soğutucularda indirim fiyatları da söz konusudur. Kampanya seçenekleriyle size en uygun notebook soğutucularında fırsatlar sizi bekliyor. Bilgisayar çevre birimi kategorimizde değişik notebook soğutucu broşür tanıtımlarına mutlaka göz gezdirin. Beğeneceğiniz soğutucu sayesinde notebook bilgisayarlarınızda artık ısınma problemi donanımların zarar görmesi gibi risklere son vereceksiniz. Ayrıca katalog incelemek için de sizi sitemize davet ediyoruz. Sitemizde satış yapılmamaktadır. Sitemizden en ucuz ürünlere hangi mağazadan ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Uygun fırsat seçenekleriyle notebook soğutucular için eBrosur.com sitemize sizleri bekliyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: