yükleniyor

Numaralı Gözlük Modelleri

İnsanın en önemli organlarından biri olan göz uzun süre bilgisayar ve televizyon başında vakit geçirme ve yaş ilerlemesi ya da çeşitli faktörler sebebiyle bozulabilmektedir. Bu durumda size numaralı gözlük ve lensler yardımcı olmaktadır. Gözünüzün numarasına göre değişik kalınlık ve şekilde mevcut olan gözlükler ve lensler göz hastalıklarının tedavisinde olmazsa olmazlardandır. Gözlükler lenslere göre kullanımı kolay daha sağlıklı ve daha az risk taşıyan ürünlerdir. Lenslerin günlük veya 15 günlük temizliği yapılmalı ve takılıp çıkarılırken el temizliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gözünüzde lens varken rüzgarlı havalarda ve sıcağa yakın ortamlarda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Ancak numaralı gözlükler göz içinde değil önünde kullanılan araçlar olduğu için sizi lens kadar zorlamamaktadır.

Fiyat olarak da lense göre daha uygun fiyata temin edebileceğiniz gözlük çeşitlerini mahallenizde bulunan gözlükçülerden veya bu dalda kurumsallaşmış firmalardan doktorun önerdiği şekilde temin edebilirsiniz. Gözünüzün derecesine göre cam kalınlığı fiyatı ve seçtiğiniz çerçeveye göre de değişiklik gösteren dereceli gözlükler kullanımda daha rahat olmak için güneş lekelerine dayanıklı ve kırılmalara karşı sağlam olan seçenekleriyle de karşımıza çıkmaktadır. En ucuz fiyata temin edebileceğiniz numaralı gözlükler devlet güvencesi kapsamıyla aldığınız ve sadece camına fiyat ödeyeceğiniz gözlük türleridir. Numaralı gözlükler doktor kontrolüyle alındığı için herhangi bir kampanya söz konusu değildir. Ancak bazı şirketler cam+çerçeveye tek fiyat göstererek bu konuda ilke imza atmışlardır. İndirim bazında dereceli gözlükler ise yine devletin bazı durumlarda uyguladığı şekillerde ( gazi ve şehit yakını emekli vb.) şeklinde olmaktadır. İstanbul gözlük ve lens mağazalarına ulaşabilir ya da bulunduğunuz şehirdeki en yakın gözlük ve lens mağazalarının gözlük modellerini keşfedebilirsiniz.

Broşürlerini genellikle hastanelerde görebileceğiniz numaralı gözlüklerin ayrıca yine hastanelerden veya özel hekimlerden temin edebileceğiniz ürün kataloglarını satın alarak da çerçeve çeşitleri ve cam şekilleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gözlük sektörüyle rekabet içerisinde olan lens sektörüne ileride darbe vurabileceği düşünülen lazer ameliyatı hakkında bazı insanlar çok riskli olduğunu bazıları ise bir fırsat olduğunu düşünmektedir. Her ne olursa olsun Türkiye'de göz konusundaki hastalıklarda halen gözlük kullanımı en üst sıradadır. Daha detaylı fiyat içeriği ve kendinize en yakın gözlükçü için ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: