yükleniyor

Özel Peynir Çeşitleri

Dört mevsimin her türlü iklimin her türlü hayvanın ve bitkinin yaşadığı yurdum topraklarında bölge bölge üretilen her çeşit özel peynir bulunmaktadır. Hepsi birbirinden eşsiz lezzete sahip bu peynirler son derece sağlıklı koşullarda en kaliteli şekilde üretilmekte ve tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Yağlı orta yağlı ve tam yağlı geleneksel beyaz peynirlerinin dilimli mozerella çedar tost çeşitleriyle kaşar peynirleri haricinde bir çok türde bölgesel özel peynirler de üretilmektedir.

Trabzon yöresinde üretilen kuymaklara lezzet veren özel telli (çeçil) peyniri odun ateşinde hafif pişirilmiş İsli Çerkez peyniri kızartarak yediğimiz lezzetine doyulmayan Hellim peyniri Diyarbakır ve Erzurum'un vazgeçilmez tadı Örgü peyniri Rokfor peyniri Hatay'ın çörekotlu Carra (Testi peyniri) Hatay-Samandağ'ın Topak peyniri Kars'ın yıllanmış tam yağlı Kars kaşar peyniri Diyarbakır'ın Ergani peyniri Konya'nın sütün yağı alınarak özel olarak küflendirilmiş Küflü peyniri Erzincan Tulum peyniri %100 koyun sütünden üretilmiş koyun peyniri ve yine %100 keçi sütünden üretilmiş keçi peyniri Hatay'ın tuzsuz Künefe peyniri Van'ın dereotu maydanoz otlarıyla yaptığı Van Otlu peyniri tuzsuz çökelekten yapılma Lor peyniri Hatay Dil peyniri %100 doğal ve katkısız koruyucu madde içermeden üretilen ve salamura olarak satılan köy peynirleri bol gözenekli sert ve tuzlu yapısıyla Susurluk'un meşhur Mihaliç peyniri ekmeklere sürülüp pasta kremalarına eklenerek yenen sürme labne peynirleri özel olarak üretilip satılan peynir çeşitleridir.

Ek olarak kalp hastalarına özel ve kilosundan dolayı peynir yiyemeyen tüketicilere yönelik olarak üretilmiş yağı ve tuzu önemli ölçüde azaltılarak kalorisi de düşürülmüş sağlıklı olarak beslenme imkanı sunan light (diyet) peynirler de özel peynirler kategorisinde yer almaktadır. Özel peynirlerin fiyatlarını nerelerden alabileceğinizi en ucuz ve en hesaplı ürünlerin size en yakın nerede olduğunu öğrenmek için mutlaka ebrosur.com sitemize tıklamalısınız. İnternetten araştırmaları sizin yerinize yapan sitemizde özel peynirlerle ilgili kampanyaları öğrenebilirsiniz. Özel indirimleri öğrenebilmek ve birçok fırsattan haberdar olmak için de yine ebrosur.com sitemize mutlaka girmelisiniz. Sitemizde sizler için özel olarak hazırlanmış broşürleri inceleyerek kataloglardan da satın alarak tüm ürünlerle ilgili detaylı karşılaştırmaları da yine ebrosur.com adresinden yapabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: