yükleniyor

Patates

Patates mutfağımızdan eksik olmayan yaygın tükettiğimiz bir sebzedir. Beyaz ve pembe hoş çiçekler açan bu sebzenin sadece yumruları tüketilir. Patates yumrusundaki nişasta sebebiyle çok tüketilen doyurucu bir sebzedir. Ayrıca yumrudaki faydalı proteinler patatesi önemli bir sebze haline getirmiştir. Marketlerde alışkın olduğumuz şekliyle en çok tüketilen çeşidi sarı patatestir. Bununla birlikte kabuk rengine göre kırmızı patatesler de vardır. Etli kısmı da beyaz veya sarı şeklinde iki türlüdür. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi yanında ülser karaciğer ve damar şişlikleri hemoroit solucan düşürme hazmı kolaylaştırıcı selenyum ve magnezyum açısından zengin mineralli fosfor açısından afrodizyak lifli yapısıyla bağırsak temizleyici anti kanserojen özellikli B vitaminiyle sinir sistemini düzenleyicidir. Ayrıca troidlerin iyi çalışmasını sağlar. Hücre yenilemesi özelliği ile vücudu gençleştirir toksinleri atar. Patates birçok faydalı özelliği ile mutfaklarımızdan eksik etmememiz gereken bir sebzedir. Patates bu şifalı özellikleri yanında lezzetiyle de damak zevkimizin vazgeçilmezidir. Patates dolması kızarmış garnitürler poğaça omlet mercimekli patates çorbalar salatalar ve daha birçok yemekte yaygın kullanılan bir sebzedir.

Böylesine faydaları bulunan patates ürünlerinde en uygun fiyatları eBrosur.com sitemizden bulabilirsiniz. Açık veya değişik ambalajlarda satın alabileceğiniz mağazalar sizleri uygun fiyatlarıyla bekliyor. Piyasadaki en ucuz fiyatların bulunduğu bu mağazaların adres bilgileri ürün tanıtım sitemiz olan eBrosur.com’dadır. Fiyatları dışında ürünle ilgili diğer bilgiler de yer almaktadır. Ayrıca diğer sebze çeşitlerinde olduğu gibi patateste de indirim içeren fiyatlar söz konusudur. Kampanya seçenekleri de bulunan ürünleri beğeneceksiniz. En ucuz patates ürünlerini görmek için broşür bölümümüze bakmanızı öneriyoruz. Sebze ve meyve kategorisinde ucuzluk içeren fırsatlar sizleri bekliyor. En ucuz fiyat ve kaliteli seçeneklerle sebze çeşitler eBrosur.com sitemizdedir.

Sitemiz broşürde yer alan ürün çeşitleriyle ilgili sadece fiyat bilgileri içermektedir. Bu nedenle herhangi bir satış amacı taşımamaktadır. Sizleri çeşitli sebze ürünlerinin yer aldığı kataloglarımızı incelemeye davet ediyoruz. Siz de yemeklerinize lezzet katacak patates ürünleriyle ilgili en ekonomik fiyatlara sitemizden ulaşın. Katalog incelemek konusunda bilgiler de sitemizdedir. En iyi markalar fırsat seçenekleri kampanyalar için eBrosur.com adresini ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: