yükleniyor

Plastik Tabaklar

Plastik mutfak gereçleri pratik sade ve bulaşık yıkama sorunu olmadığı için tercih edilir. Evlerden ziyade daha çok mutfağı olan işyerlerinde fabrika yemekhanelerinde çeşitli organizasyonlarda çok sıkça kullanılır. Plastik tabak çatal-bıçak bardak ve kaplar bu ihtiyaçları çabuk ve pratik şekilde karşılamaktadır. Aynı zamanda otomobille yapılan seyahatlerde piknik gezintilerinde hazır yemekler için ideal bir çözümdür. Plastik tabaklar tek kullanımlık olduğundan bulaşıkları yıkamak da söz konusu değildir. Aynı zamanda fiyatı ucuz olduğundan külfeti yoktur. Çoklu halde alındığında uzun süre ihtiyacınızı görecektir.

Evdeyse arkadaş veya akraba sohbetlerinde kurabiyelerin pastaların veya yemeklerin hatta çerezlerin de konabileceği ideal tabaklardır. Plastik tabaklar aynen plastik bardaklar gibi belli kalıplardan geçerek fabrikalardan seri üretim halinde çıkar. Çoğunlukla yarı şeffaf veya beyaz renktedir. Çift renkli olanları ve baskılı tipleri de mevcuttur. Plastik tabakları 10 24 50 100 gibi paket halinde almanız mümkündür. Oval desenli gözlü renkli desenli porselen görünümlü şeffaf kare polikarbonat tabldot tepsi gibi değişik tasarımlarda satın alabilirsiniz. Plastik tabaklarda en ucuz fiyatlara ise ebrosur.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Sayısız ürünün yer aldığı sitede en ekonomik fiyatlar ve broşür bilgileri yer almaktadır. ebrosur.com plastik tabak firmalarına ait ürünlerin satıldığı adresleri de sizler için derledi. Buradan size en yakın adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. En hesaplı fiyatlar için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Böylece son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın.

Ürün aramak için sitedeki arama motorundan da yararlanabilirsiniz. Broşürlerde yer alan ürünler ise sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com sitesini ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: