yükleniyor

Powerball

Powerball günümüzde oldukça popüler bir kondisyon aletidir. Ürünün diğer ismi jiroskopik egzersiz aletidir. Powerball için bilekler çalıştırılır. Özetle bileklerin dairesel şekilde döndürülmesi esasına dayanır. Bilekler dairesel veya buna yakın şekilde döndükçe bilek kasları güçlenir. Ancak powerball aletinin faydası sadece bilekleri güçlendirmek değildir. Aynı zamanda el kol ve omuz kasları da birlikte çalıştırılmış olur. Bundan dolayı el bilek kol ve omuz ağrıları olanlar için ideal bir egzersiz aletidir. Bu bölgelerdeki ağrı veya incinmelere karşı kasları güçlendirir. Ayrıca değişik sendromlara da iyi gelmektedir. Örneğin Carpal Tunnel sendromu RSI sendromuna iyi gelir. Eklem ve tendonla ilgili rahatsızlıklar için de bu egzersizler yararlıdır.

Powerball motor düzeneği ile çalışmaz. Ancak içindeki balanslı rotor sayesinde çok yüksek devirlerde bile uyumlu çalışır. Örneğin hareketsiz bir powerball döndürülmeye başlandığında 15.000 rpm gibi çok yüksek hızlara ulaşabilmektedir. Işıklandırması içindeki dinamo enerjisi sayesindedir. Bu nedenle herhangi bir kimyasal dokunuşla karşılaşmazsınız. Özellikle masa başında oturanlar bilgisayar ekranı karşısında yorgun düşenler için hareketsizlik sorununu çözer. Bileklerden başlayarak diğer kaslara yayılan güçlü bir dinamizm kazandırır. Sporcular ağır yük kaldıranlar bilgisayar kullanıcıları bileklerinde ağrı hissedenler başta olmak üzere bu ürün her yaştan insana hitap eder. Üzerinizdeki hareketsizliği atar kaslarınızı güçlendirerek iyi bir egzersiz imkanı sunar.

Piyasadaki en ucuz powerball ürünlerinin fiyat bilgilerine ise ebrosur.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin size en yakın hangi adreste satıldığı bilgilerine de bu siteden ulaşabilirsiniz. Bütün bu bilgilere ulaşmak için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Sayısız ürünün tanıtıldığı bu sitede son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kampanya indirimleri de söz konusudur. Mağazalardaki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren fiyat bilgilerine siz de bir tıklamayla ulaşın. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır. Bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: