yükleniyor

Doğal Maden Suyu

Maden suyu, koruma altında tutulan bölgelerdeki kuyulardan çıkartılan mucizevî bir su kaynağıdır. Birçok faydası olduğu bilinen sade maden suyu. Bol tüketilmesi gereken bir içecektir. Mineral bakımından zengindir. Magnezyum potasyum kalsiyum fosfat vs. birçok elementleri barındırmaktadır. Yapılan hatalardan biri soda ile sade maden suyunun karıştırılmasıdır. Maden suyu tamamen doğaldır ve yeraltından çıkmaktadır. Soda ise karbondioksit gazının karıştırılması ile üretilir. Maden suyu doğalken soda yapaydır. Ayrıca soda asidik bir içecektir. Maden suyu zengin mineral ve vitamin kaynağı olan özellikle yetişkinler her gün düzenli olarak tüketilmelidir.

Çocukların sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Özellikle kemik gelişiminde birçok mineral ve vitamini aynı anda almak önemlidir. Asit tadı hissettirse de aslında asit içermeyen bir içecektir. Maden suyu özellikle cilt dostudur. Aknelerin ve kırışıklıkların oluşmasını azaltır cildi pürüzsüzleştirir ve canlanmasını sağlar. Ayrıca sindirim sistemini rahatlatır ve böbrek taşı oluşumunu engeller düşmesini sağlar. Gaz ve mide rahatsızlıklarında oldukça etkilidir. Hazımsızlık ve şişkinliğin giderilmesini sağlar. Birçok kanser hastalığının önüne geçtiği bilinmektedir. Özellikle prostat meme kanserinde uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Kan basıncını ve şekerini düzene sokarak diyabet hastalığı tedavisinde kullanılır.

İçinde bulundurduğu mineraller sayesinde organların düzenli ve dengeli çalışmasında oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Metabolizmayı hızlandırdığından ve yenilediğinden kilo vermek isteyenlerin kullanması gereken içecekler arasındadır. İdrar ile atılan su miktarını dengeler ve kilo verimini artırır. Kalp ve damar rahatsızlığı olanların sık sık kullandığı maden suyu aynı zamanda yüksek oranda vücuda enerji vermektedir. Hamilelik döneminde bayanların tüketmesi hızlı ve rahat bir sindirim sistemi için yeterli olmaktadır. Anlaşıldığı gibi sade maden suyu her derde deva.

Maden suyu genelde çoklu olarak satılmaktadır. Fiyat olarak en ucuza satın almayı istemeyen yoktur herhalde. O zaman kampanyalardan haberdar olup indirim ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sadece maden suyunda değil başka birçok üründe en iyi fiyatları görebilmek için market market dolaşmanıza gerek kalmadı artık. Bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız katalog satın almanıza gerek kalmadan eBrosur.com sitesini ziyaret ederek marketlerin broşürlerini inceleyebilirsiniz. Siteden satış yapılmamaktadır. Sizlerin en ucuz fiyatları görebilmeniz için hemen her marketin broşürleri bir arada toplanmıştır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: