yükleniyor

Sahlep

Sahlep çok sevdiğimiz orkide çiçeklerinden elde edilir. Yumruların toz haline getirilmesinden oluşan nefis bir içecektir. Osmanlı’dan bu yana sürdürdüğümüz Türk mutfak kültürümüzün başlıca güzel içeceklerindendir. Sütle birlikte dondurmaların da ham maddesi olan sahlep nostaljik bir içecek olarak seçkin yerini hep korumuştur. Sahlep dinlendirici ve nefis kokulu bir içecek olmasının yanı sıra vücudumuz için de önemli faydaları içermektedir. Göğsümüzü yumuşatır bronşit ve öksürüklerde etkili olur bağırsak solucanlarını düşürür kabızlığı önler mideyi rahatlatarak hazmı kolaylaştırarak vücudumuzu dinç hale getirir.

Ayrıca soğuk havalarda çaydan daha fazla etkili şekilde vücudumuzu ısıtır ve vücut ısı dengemizi sağlar. Sahlep bitki olarak orkide yumrularının kurutulup toz haline getirilmesiyle yapılır ve sahlep bitkisi fincanımıza dolduğu anda ismi artık salep olur. Orman ve çayır sahlebi olarak bilinen bu toz içecekler Burdur ve Kastamonu’da yaygın üretilir. Sahlepler hijyenik şekilde üretilip uygun standartlarda paketlenerek tüketime sunulur. eBrosur.com sitesinde en seçkin salep markalarını sizler için tanıtıyoruz. En seçkin markaları fiyatlarıyla birlikte buradan öğrenebilirsiniz. İçecek listenizden eksik etmeyeceğiniz ve sohbet ortamında keyifle yudumladığınız toz sahlepler çok beğenilen bir içecektir. Sahlepler için öğreneceğiniz en ucuz fiyatlarsa eBrosur.com’dadır. Fiyat öğrenmek için eBrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Paket halindeki sahlep ürünleri için firma satış noktaları gibi bilgilere erişebilirsiniz. Birçok kategoride sayısız ürün çeşidinin tanıtıldığı sitemizde sahlebin de market fiyatları ve broşür bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca en ucuz sahleplerin satıldığı mağaza adreslerinin de bilgileri sitemizde mevcuttur. Bunun dışında diğer toz içecek çeşitlerde olduğu gibi sahlepte de indirim içeren fiyatlar söz konusudur. Ürünlerde kampanya seçenekleri de bulunmaktadır. En ucuz sahlep ürünlerini görmek için broşür bölümümüze bakınız. Ayrıca diğer toz içecekler çay ve kahvede kaçırılmaz fırsatlar sitemizde yer almaktadır. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi vermektedir bu yüzden sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır.

Sizleri toz içecek ünlerinin yer aldığı kataloglarımızı incelemeye davet ediyoruz. Siz de sohbetlerinize keyif katacak en ucuz sahleplere sitemiz sayesinde ulaşın. Katalog satın almak için bilgiler de sitemizdedir. En iyi markalar fırsat seçenekleri kampanyalar eBrosur.com‘da.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: