yükleniyor

Saksı Çeşitleri

Saksı dediğimizde aklımıza ilk gelen içine çiçek ekilip bir kenarda kaderine bırakılan nesnedir. Fakat günümüzde saksılar hem ev dekorasyonunda hemde bahçe dekorasyonunda önemli bir yer tutmaktadır. Bunların başında tabiki de az önce tanımını yaptığımız üzere çiçek yetiştirme amacı gelmektedir. Günümüzde ev ve bahçe dekorasyonunda önemli yer alan saksılar çeşitli fiyatta ve indirimli olarak satılmaktadır. Ev dekorasyon mağazalarında, hobi dükkânlarında çeşitli renk ve boyutlarda bulabileceğiniz saksılarla siz de evinize ve bahçenize şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

Bahçe mağazası denildiğinde aklımıza gelen en büyük isimler olan Koçtaş, Bauhaus, Tekzen ve İkea'dan zevkinize uygun çok sayıda saksıyı satın almanız mümkündür. Üstelik bu mağazalardan bahçenize uyan diğer aksesuarları da satın alabilirsiniz. Bu ürünleri mağazaların katalogunda inceleyebilir fiyatları ve işlevleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan satışlarda ise çeşitli kampanyalar sayesinde en kaliteli ürünü en ucuz fiyata alabilirsiniz. Fırsat ürünleri adı altında yerel mağazalarda da zaman zaman saksılar ve bahçe ürünlerine rastlayabilirsiniz.

Dekorasyon önerileri arasında artık saksılar sadece cam önünde değil bahçenizin en güzel köşesinde oturma grubunuzun hemen yanında mis gibi kokular saçan çiçeklerle yerini alıyor. Günümüzde çiçeklerin ve yeşilliğin azaldığını düşünecek olursak evinizin cennet köşesini oluşturmak sandığınızdan daha da kolay hale geliyor. Siz de zevkinize ve ihtiyacınıza uygun saksıları alarak çiçek yetiştirmenin rahatlatan ve ferahlatan havasına girebilirsiniz.

Saksı çeşitlerine bakacak olursak ahşap metal plastik saksılar en çok kullanılan çeşitlerdir. Çiçeğinizin boyutuna göre ise çeşitli ebatları mevcuttur. Saksıların fiyatları ise kalitesine ve ebadına göre değişmektedir. Ancak sanılanın aksine saksıların fiyatı oldukça uygundur. Evinizin içerisinin dekorasyonunda kullanılan saksılarda oldukça değişik seçimler bulunmaktadır. Mesela salonunuzun ortasına bir kedi gelmiş olabilir. Bu kedi ise bir saksı şeklindedir ve tam sırt kısmında çiçeklerinizin hoş kokusu yayılmaktadır. Son dönemin moda trendlerine uygun bahçe dekorasyonuna siz de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet üzerinden sitemize giriş yapıp broşür ve katalogları incelemek. Üstelik hem güvenilir hem de çok kolay.

Çiçek yetiştirmeyi hobi edinmiş olanlar evini farklı çiçeklerle daha da güzelleştirmeyi sevenler için saksı alış verişi önemlidir. Çiçeklerinin özelliklerine göre mobilya renk ve tiplerine uyumlu saksıları seçmek ve almak isterler. Bu alış verişi yapabilmek için saatlerce dolaşmayı göze alabilirler. Standart tipteki saksılar mazide kaldı. Günümüzde çok renkli ve çok değişik saksı imalatları yapılmakta. Ahşap malzeme kullanılarak yapılanlar porselen seramik hasır cam gibi alternatifleri olan saksılar sadece malzemeleri bakımından değil renk desen çeşitlilikleri ile de dikkat çekerler. Çiçeklerin yuvası saksılar ebatlarına göre farklılık gösterir. Kullanacağınız çiçek koymayı düşündüğünüz mekan önemlidir. Bu özelliklere uygun saksı almalısınız ki ev dekorasyonunda yakaladığınız şıklık yanlış bir seçimle bozulmasın.

Büyük ve yapraklı çiçeklerin yetiştirileceği saksılar farklıdır küçük çiçekli bitkilerin yetiştirileceği saksılar farklı. Büyük banyoları çiçeklerle donatmak da son yılların yükselen trendlerinden. Eğer böyle bir uygulama için saksı arıyorsanız kesinlikle suya ve neme dayanıklı malzemeden üretilmiş olanları tercih etmelisiniz. Sizi birçok firmanın yaptığı üretimler içinden ihtiyacınız olanı bulmaya yardımcı olacak bir sitenin varlığından haberdar etmek isteriz. Site tanıtımını yaptığı saksıların da sayfasında yer alan bir başka ürünün de satışını yapmamaktadır. Ziyaretçilerinin en ucuz fiyatlı ürünü bulmasını sağlar. Piyasada ki tüm marka ve modelleri bir tek sayfada toplayarak işinizi kolaylaştırmaya çalışır. Siz bu sayede sayfalar arası dolaşmak zorunda kalmaz bir tek adresi kullanarak en ucuz fiyat garantisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca satın almak istediğiniz saksıyı satan mağaza dükkan veya internet sitesi adresini öğrenebilirsiniz. Yaptığınız seçimi nerede en ucuza bulabileceğinizi söyleyen site sizi bu adreslere yönlendirir. Ürün hakkında yürüyen kampanyalardan ve güncel indirimlerden haber verir. Fırsat ürünleri hakkında en son bilgiye ulaşırsınız.

Ürünleri inceleyebileceğiniz katalog ve broşürleri yayınlar sizler de bu katalog ve broşürlere bakarak almayı düşündüğünüz saksıya karar verebilirsiniz. Bu hizmetleri sizlere sunan site Türkiye'nin en çok ziyaret edilen adreslerinden biri. Çiçeklerinizin yuvası saksılar için yapılmış geniş bir araştırmanın sonuçlarını görmeden alış veriş yapmayın. Bu yüzden sizleri ebrosur.com adresini incelemeye davet ediyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: