yükleniyor

Salça

Salça olmadan yemeklerimize ne lezzet gelir ne de renk.. Salçalar imal edilirken önce ezilir daha sonra suyu çıkarılıp kaynatılarak püre haline getirilir. Domates veya biber salçası neredeyse her yemeğe katabileceğiniz bir sebze ürünüdür. Bu ürünü değerli yapan sadece yemeklere verdiği eşsiz domates salçası veya biber lezzeti değildir. Aynı zamanda vücudumuz için çok faydalı vitamin ve mineralleri barındırır. Salçanın içinde A B1 B2 C K vitaminleri karbonhidrat niacin potasyum demir organik asitler bulunur. Bunların hepsi bağışıklık sistemimizi güçlendirici etkiye sahiptir. Ancak salçanın içindeki en değerli sayılacak madde likopendir.

Likopen vücudun mutlaka ihtiyaç duyduğu fakat kendisinin üretemediği bir pigmenttir. Sebze ve meyvelerden alınan likopen salçalarda ise bol miktarda bulunur. Çünkü likopenin %85’i domates ve biber sebzelerine yerleşmiştir. Bir domates ürünü olan salçada tazesinden daha fazla likopen bulunur. Çünkü fırında gördüğü ısıl etki ondaki likopeni artırmıştır. Likopenin birçok faydasının yanı sıra prostat kanserinde önleyici bir madde olarak gösterilir. Antioksidan özelliği ile hücreler arasındaki bağları güçlendirir cildi koruyarak genç görünmemize yardımcı olur. Salçalar gramaj ağırlıklarda üretilse de çoğunlukla 1 kg’dan 20 kg’a kadar değişik ağırlıklarda ambalajlanmıştır. Piyasadaki en ucuz salça fiyat bilgilerine ise ebrosur.com ‘dan kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli markaların en ucuz fiyatları ve hangi marketlerde satıldığı bilgileri burada mevcuttur. Bunları görebilmek için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Buradan son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Hesaplı alışverişler için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın.

Değişik markalardaki salça ürünleri için broşürlere bakabilirsiniz. Broşürde yer alan ürünler ise sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitede herhangi bir satış işlemi söz konusu değildir. Sizleri kendini kanıtlamış kaliteli markaların ve en ucuz fiyatlarının yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanya bilgileri için siz de ebrosur.com‘u ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: