Samsun A101 Broşür, Katalog ve A101 İndirimleri

Samsun için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

A101 28 Eylül - 05 Ekim 2023 Aldın Aldın Kampanya Broşürü!

10 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

A101 Samsun

A-101 mağazaları hem gıda, hem kağıt, hem deterjan ve temizlik ürünleri, hem kozmetik ve ayrıca gıda dışı ürünlerin teminini sağlayan bir marka olmaktadır. Samsun’da 14 tane A-101 mağazası bulunmaktadır. A-101 Samsun müşterilerin memnuniyetini düşünerek her zaman çalışmaktadır ve personellerini titizlikle seçmektedir. A-101 Samsun’da evlere ve iş yerlerine gereken bütün malzemeler bulunabilmektedir. A-101 Samsun fiyat olarak da uygun olduğundan müşteriler A-101’i tercih etmektedir. Samsun’da bulunan A-101 mağazaları genel olarak geniş bir alanda bulunmaktadır ve her gün müşteri akışı olmaktadır. Mağazaya gelen müşterilerin sayısından aslında müşteri memnuniyeti her zaman kendini belli etmektedir. A-101 Samsun’da belirli zamanlarda kampanyalar ve fırsatlar düzenlenmektedir, bunun yanı sıra farklı ürünlere indirimlerde yapılmaktadır.

A-101 Samsun şubeleri bütün personellerin güler yüzleriyle çalışmaktadır ve güler yüzleri müşterileri kazanmaktadır. A-101 şubesi olarak her zaman tanıtım ve reklamlarını yapmaktadır. A-101 Samsun kalitesini her zaman korumuştur ve müşterilerin dilekleri, şikayetleri ve soruları her zaman dikkate alınarak çalışmalar sürdürülmektedir. A-101 Samsun her gün taze ve yeni ürünler sunmaktadır ve bu tür mağazalarda, taze ve yeni ürünlerin çıkarılması en büyük sorumluluklardan bir tanesidir. Yeni ve taze ürün demek, aslında birçok yeni müşteri anlamını getirmektedir. A-101 Samsun’da gıda ürünleri genel olarak taze ve diğer gıda dışı ürünleriyse yeni olarak getirilmektedir.

Samsun Karadeniz bölgesinde bir şehir olarak, denize yakın bir bölgedir, dolayısıyla deniz havası şehri çok fazla etkilemektedir. Buraya getirilen ürünlerin hepsi nem ve rutubetli havalardan korunması gerekmektedir. Bu yüzden A-101 Samsun mağazaları özellikle ürünlerin korunması ve taze kalabilmesi konusunda çok titiz davranmaları gerekmektedir. Her gün ürünler kontrol edilmesi gerekir ve ürünlerde sorun olduğu takdirde hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. A-101 Samsun her zaman kalitesini yüksek tutmuştur ve yüksekte durabilmesi için ellerinden gelen her şey yapılmıştır. A-101 mağazaları aslında daha 2008 yılında açılmıştır ve çok yeni bir mağazadır fakat kısa bir zamanda yaygınlaşmıştır ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye devam etmiştir. A-101 Samsun mağazaları bütün personellerini itina ile eleyerek seçmektedir ve kendi çalışma politikasına uyacak kişilerle çalışmayı tercih etmektedir.

3.5 Toplam 696 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: