Samsun Baumax Broşür, Katalog ve Baumax İndirimleri

Samsun için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Baumax Samsun

Baumax, yapı market alanında 35 yıldır hizmet vermekte olan son derece ünlü bir alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’ da temelleri atılmış bir aile şirketidir. Ev dekorasyonu üzerine tamamen uzmanlaşmıştır. 9 farklı ülkede 159 adet marketi bulunmaktadır. Dünya genelinde 10.000’in üzerinde çalışanı mevcuttur. Baumax profesyonelce hazırlanmış, dev bir yapı markettir ve Samsun’da yer almaktadır. Bu yıl evinize bir güzellik yapın ve Baumax Samsun sayesinde yepyeni bir yaşama alanı yaratın. Birbirinden farklı renkler ile karşımıza çıkan onlarca boya markasından birini seçerek size en çok hitap eden rengi belirleyin. Gerisini ustalarımıza bırakın. Baumax Samsun ile hayallerinizde ki rengi evinize uygulayın.

Yepyeni bir ev tasarlamaya hazır mısınız? Haydi bir yerden başlayalım. Banyonuz çok mu eskidi, harika bir jakuzi mi istiyorsunuz? Kalite ve konforun buluştuğu bir banyoya ne dersiniz? Baumax Samsun sizler için daima en iyiyi en kaliteliyi en ekonomik fiyatlar ile sunmaya devam ediyor. Yorgun bir şekilde eve geliyorsunuz ve jakuziniz hazır. Birbirinden muhteşem banyo seçenekleri ile hayalinizdeki banyoya sahip olabilirsiniz. Peki ya mutfağınız ne durumda? Yıllardır kullandığınız mutfakta işler yolunda mı? Çekmeceleriniz kırılmış, dolaplarınızın kapakları kapanmıyor, kasvetli bir hava içerisinde eski mi eski bir mutfak ile nereye kadar yaşayabilirsiniz ki? Gelin Baumax Samsun’a size yepyeni bir mutfak yaratalım. Siz hayalinizi süsleyen mutfağı tarif edin. Biz elimizde ki en kaliteli ve en ergonomik malzemeleri yoğuralım ve sizi ifade eden, tarzınızı ve hayata bakış açınızı yansıtan bir mutfak oluşturalım. Size sadece bu muhteşem mutfakta nefis lezzetler hazırlamak kalsın.

Baumax Samsun ile size yaşam seçenekleri sunarak evlerinizi birer saraya çevirelim ister misiniz? Her ayrıntısı ile evinizi A’dan Z’ye dekore edelim size konforlu bir yaşamın kapılarını açalım. Sizde Baumax Samsun ile ayrıcalıklı bir yaşamın temellerini atın. Burada her şey sizin için hazırlandı. Dilerseniz online sitemiz aracılığı ile de alışveriş imkanını yaratabilir, sizler için hazırlanan tüm fırsatlardan eşit bir şekilde faydalanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

4.1 Toplam 88 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 

Benzer Markalar

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: