yükleniyor

Şapka Çeşitleri

Şapka Avrupa’da geçmiş yıllarda sadece beysbol alanında güneşten korunma maksadı ile kullanılmakta idi. Dünya’da ise Mısırlıların Piramit yaparken ve tarım işlerini görürken samandan yapılmak suretiyle güneşten korunmak için kullandıkları bir tasarımdır. Mısırlılardan günümüze kadar birçok alanda Şapka kullanımı hızla artmıştır. Önceleri sadece güneşten korunmak için kullanılan şapka; artık inşaatta malzeme düşmesine karşı bisiklet sürerken kazalara ve yaralanmalara karşı yağmurdan korunma amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’de ise Atatürk’ün şapka inkılâbından sonra Avrupa’ya uyarak Çağdaş Medeniyet seviyesini arttırmak ve Batılılaşmak adına kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli şapka modelleri olmakla beraber Lengeri Fötr Fes Türü şapka ve son olarak ise günümüzde kullanılan Korumalı şapka bulunmaktadır.

Şapka hayatımıza her açıdan Farklı boyut getirmiştir. Günlük kıyafetlerimizi bile uyum içinde göstermek maksadıyla şapkaya uygun seçmeye başladık. Hele birde bulunduğumuz iklim sıcak ve aşırı kuruysa şapkasız olmak oldukça tehlikelidir. Issız adaya düştüğünüzde mutlaka almanız gereken en önemli hayat kurtarıcı eşyanız şapka olmalıdır. Bol çeşitliliği ile zevkinize uyacak şapka çeşidini kısa bir sürede görüp beğenip sitemize girerek kısa sürede sizde zevkinize uygun bir şapka bulabilirsiniz. Basit şapkalara tonlarca para ödemekten bıkmadınız mı? Girdiğiniz alışveriş mağazasında tek çeşitlilikten sıkılmadınız mı? Beğenmeseniz bile mecburi bir ihtiyaç görerek almanız cebinizi zarara uğratmadı mı? Günümüz Teknolojisi o kadar gelişti ki artık onlarca mağaza gezmenize gerek kalmadan yorulmadan aracınızın yakıtını harcamadan istediğiniz ürünü kolayca ucuz fiyatlarıyla Yıl sonu indirimleri ve kampanyalı fiyatlarıyla ebrosur.com’dan rahatça temin edebilirsiniz. Güneşten korunmanın yanı sıra dayanıklı yağmura karşı korunmalı şapkalarımızda mevcuttur. Son zamanlarda neredeyse sadece storlarda bulunan Taraftar şapkalarınızı da sitemizden bulabilirsiniz. Amacımız günümüz teknolojisini kullanmanızı sağlamak ve zamanınızı kaybettirmeden onlarca mağaza gezmeden yorulmadan dilediğiniz ürünü almanızı sağlamaktır. Yüz binlerce üyesi olan ebrosur.com’u tercihinizi bizim için oldukça önemlidir. Sadece şapka değil bütün ürünlerde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Şapka deyip küçümsemeyin sakın. Eriyen buzullar artan sıcaklıklarla Baş etmeniz o kadar kolay olmayacak. Spor yaparken yüzerken koşarken çalışırken sevdiklerinizi beklerken şapkaya mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Şapkasız kimse kalmasın diye sizler için yaptığımız indirimler de cabası. Yaz kış sıcak soğuk demeden raflarda tükenmeden vakit kaybetmeden hemen eBrosur.com’u tıklayarak bir şapka sahibi olun. Şimdiden keyifli alışverişler.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: