yükleniyor

Seramik Kesme Makineleri

Ev dekorasyonunun yıllardır vazgeçilmez motifi olan seramik yapılması da ustalık gerektiren önemli bir sanattır. Bu maharetli ustaların da bu işi yaparken en sık kullandıkları iki şey vardır. Mala ve seramik makinesi. Duvar veya yer diplerine kısaca tam seramiklerin sığmadığı alanlarda alanların ölçüsüne uygun seramik kesmek için seramik makinesi kullanılır. Üzerindeki kol ile hareket ettirilen bu makinede kol'un altında elmas denilen kesici bir alet vardır. Kolu bastırarak elmasın seramik'in üzerinden geçip seramiği çizmesi sağlanır ve çizimin bittiği noktada kol yardımıyla seramiğe hafif bir baskı uygulanarak işimize lazım olan kısmı elde ederiz.

En sık kullanılan seramik makineleri arasında Kale ve Rubi gibi markaları görebiliriz. İşte ustalarımızın işinde bu kadar hayati önem taşıyan bu makineler bir kere alınması ve uzun süre kullanılması gereken bir demirbaştır. Fiyat olarak 200-250 TL den başlayıp 1000 TL ve üzerine kadar çıkabilmektedir. İşte bu fiyat ve marka hengamesi içerisinde bazı mağaza veya markaların fiyatlarda yaptığı İndirim alıcılar için kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görülüyor. Görülmesine rağmen zaten sınırlı sayıda olan bu ürünler kampanya tarihinin geç fark edilmesinden dolayı alınamayabiliyor. İşte tam da bu noktada sizlere çok faydalı bir site tavsiye etmek istiyorum. Ebrosur.com bu sitede kesinlikle satış yapılmıyor. Gıdadan hırdavata kozmetikten giysiye 1001 çeşit ürün için en ucuz fiyatlar ve sektörlerinde büyük firmaların broşürleri yer alıyor.

Konumuz seramik makinesi olduğu için oradan örnek vereyim. Seramik makinesi almak istiyorsunuz fakat acaba bir yerde fırsat ürünü var mı? Diye de merak ediyorsanız öyle mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok. Ebrosur.com sitesine girerek aradığınız en uygun ürünlerin hangi marka ve mağazalarda olduğuna ve bu satış noktalarının sizlere en yakın lokasyonunu öğrenebiliyor böylece de fırsatları kaçırmamış oluyorsunuz. Mobil cihazlardan da ücretsiz olarak hizmet veren site ziyaretçiler için bulundukları şehir rehberi ve harita hizmeti de vermektedir. Siz de eğer seramik makinesi arıyorsanız. Ebrosur.com sitesinden aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: