yükleniyor

Soğutucu ve Overclock Ürünleri

Overclock diğer deyişle hız aşırtma bilgisayar tutkunlarının başlıca konularındandır. Overclcok ile bilgisayarınızın işlemci hızı normal saat frekansının üzerinde çalışır. Örneğin 2.8 Mhz hıza sahip bir işlemci BIOS’tan yapılacak bir işlem sayesindeki hız aşırtmasıyla 3.4 Mhz’e ulaşabilir. Ayrıca bu hızla çalışırken dahi stabil olarak normal çalışmasını sürdürür. Ancak bu stabilitenin devamı için hız aşırtılan parçanın normalden çok çıkardığı ısının da soğutulması gerekir. Zira overclock’a sahip işlemciler normalden daha fazla ısınır. Bu parçalar yeterli soğutulmazsa parçanın bozulmasına dahi yol açılabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan iyi bir Overclock soğutucudur. Ebrosur.com ise ihtiyaç duyacağınız soğutucu/Overclock ürünlerini ziyaretçileri için derledi. Sitemizde birçok marka ve seçenekteki soğutucu/Overclock ürünleri kampanya seçenekleriyle yer almaktadır.

Overclock dikkat isteyen ve iyi bir soğutucu gerektiren işlemdir. Bu işlemde eski fanınızın tozlarını almanız da yeterli olmayabilir. Yani iyi bir soğutucu sisteme sahip değilseniz yeni bir ürün almanız gerekecektir. Çünkü soğutma sistemi bilgisayarınızın hayati parçaları için son derece önemlidir. ebrosur.com ‘da sadece Intel işlemciler için değil AMD işlemcilerin mimarisine de uygun soğutucu ürünler bulunmaktadır. LGA 775’ten 2011’e uzanan Intel anakartlardaki işlemcilere uygun model seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Yüksek devirli isterseniz alüminyum kaplamalı standart ağırlıkta ve sessiz çalışma özellikleriyle tanınmış markaların ürünleri sitemizde yer almaktadır. Aynı şekilde AMD işlemciler için de FM1 FM2 AM2 AM3 gibi işlemci mimarilerine uygun soğutucu Overclock ürünlerinin bilgi ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Ekran kartları soğutucuları için de en uygun fiyatlar sitemizdedir. Ayrıca sıvı soğutma sistemleri termal macunlar ekran kartı su bloğu konektörler ledli veya ledsiz kasa fanları gibi diğer ürünlere ilişkin indirim içeren uygun fiyat seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ürünler için katalog inceleme seçeneği sitemizde mevcuttur. Sitemizdeki broşür bölümünde detaylı sınıflandırma ve bilgilere ulaşabilirsiniz. eBrosur.com sitesinde herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Geniş bir ürün yelpazesinde tanıtımlar yer almaktadır. Sitemizi ziyaret ederek fırsat ürünleriyle tanışın. En ucuz ürünleri temin edebileceğiniz mağaza listesine de sitemizden ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyatlar için eBrosur.com sitesine sizleri bekliyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: