yükleniyor

Sporcu Besinleri

Sporcu besinleri spor yaparken ve özellikle body-building yapıp kas geliştirirken kullanılan olmazsa olmaz besinler ve takviyelerdir. İnsan vücudunda sırasıyla önce karbonhidratlar sonra yağlar yakılabilmektedir. Bu nedenle vücudun karbonhidrat seviyesini azaltmadan yağları yakmak ve tüketilen proteinleri kasa dönüştürmek mümkün olmamaktadır. Sporcu besinleri spor yaparken alınan besin takviyeleri olup ortak özelliklerinden biri yakabileceğiniz yağ ve karbonhidratları hızlandırması daha kolay bir şekilde dilediğiniz kaslı görüntüye erişmenizi sağlayabilmeleridir.

Sporcu besinlerinden özellikle L-karnitinin yağı enerjiye çabucak dönüştürmesi yönüyle yine sporcu besini sayılabilecek Omega 3 yağ kapsülleriyle birlikte kullanımı kilo kaybetmenize neden olurken kaslardaki karnitinin tutunmasını artırıp seviyesini artırdığı için sizi daha zinde hale getirecek ve daha enerjik bir yapıya kavuşmanızı da sağlayacaktır. Böylece stresiniz azalacak zihniniz daha zinde olacak enerji seviyeniz yükseldiği için günlük performansınızı tetikleyecektir. Bölgesel yağlardan da bu spor besinlerini yoğun egzersizle birlikte kontrollü bir şekilde kullanarak zihninizdeki kendinize göre ideal vücut şekline ve ağırlığına kavuşabilirsiniz. Bu sporcu besinleri genellikle belli markalar tarafından üretilmekte olup çoğunlukla ithal edilmiş ürünler oldukları için spor yapanlar için oldukça maliyetli olmaktadır. Spor salonlarına harcanan yüksek miktarda paraların yanında bir de bu spor besinlerine para harcanmaktadır. İdeallerine kavuşmak için insanlar bu paraları harcamaktan çekinmemektedirler. Fakat bazen bazı marketler veya bu tarz spor besini satan mağazalar kampanya yaparak aynı ürünü yüzde elliye varan indirimlerle spor yapanların satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Bu mağazaların hangileri olduğunu keşfedebileceğiniz ebrosur.com sadece sporcu besinlerinin nerelerden en ucuz temin edileceğini değil aynı zamanda bu marketlerin ve mağazaların size en yakın olanlarını size göstermektedir. Bu mağazaların ebrosur.com sayesinde adres ve iletişim bilgilerini görebilir ve bu mağazaların broşürlerine güncel kampanya bilgilerine ve fırsat/indirim kataloglarına da erişebilirsiniz. Ebrosur.com sayesinde hangi mağazada spor besinlerinin daha uyguna satıldığını ve size uygun olan ürünün hangisi olduğunu inceleyip bulurken bu ürünlerin satıldığı yerler arasında fiyat karşılaştırması da yaparak zaten spor merkezine çok miktarda para öderken bir de takviye spor besinlerine fazla ücret ödemenize gerek kalmadan bu ürünleri alabileceksiniz. Sizi de aradığınız ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz ve o ürünleri en uyguna en yakın hangi mağaza veya marketten satın alabileceğinizi fark edip bunları inceleyebilmeniz için ebrosur.com'a davet ediyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: