yükleniyor

Stor Perdeler

Stor perde son dönemlerde revaçta olan ve ev dekorasyonu için iyi bir tamamlayıcıdır. Kullanım alanları geniştir ve daha zarif görüntüye sahiptir. Ayrıca yer işgal etmez. Stor perde kullanmak için pek çok neden vardır. Malum perdesiz ev pek düşünülemez özellikle bizim ülkemizde. Perde anlayışına yeni bir soluk getiren stor perdenin avantajları çoktur. Evinizde veya ofisinizde modern bir alan oluşturmak istiyorsanız mutlaka stor bir perde ile başlayabilirsiniz işe. Geleneksel perdelere nazaran daha modern bir görüntü elde etmiş olursunuz. Oldukça işlevsel ve estetiktir.

Talep arttıkça model sayısı da artmaya başladı. Artık seçim yapmak gerçekten zor bir hal aldı. Renkli çiçek desenli sade pop art derken her alan için rahatlıkla seçebileceğiniz bir modeli bulacağınızdan eminim. Güneş ışığını istediğiniz oranda odanıza alabilir ve evinizin dışarıdan görünmesini istemiyorsanız bunu tamamıyla sağlayabilirsiniz. Birçok insan temizliğinden korksa da aslında sanıldığı gibi zor değildir. İstediğiniz zaman çıkartabilir ve yıkayabilirsiniz kendiniz. Stor perdeler plastik benzeri yapısından dolayı kolay kirlenmez. Birkaç yıl temizlenmeyebilir. Ancak yine de temizlemek isterseniz size birkaç önerim olacaktır. Öncelikle stor perdenizi rahatça yayabilecek temiz bir zemin hazırlayın. Katlanmaması gerekir aksi takdirde düzelmesi çok zordur.

Beyaz sabun veya şampuan kullanabilirsiniz. Bunlardan birini ılık suya katın ve iyice köpürtün. Ardından temizleme süngerinizi alın. Stor perdeyi yukarıda toplayarak yan montajlarını çıkardıktan sonra içindeki boruları çevirerek çıkarın ve perdenin düz olmasını sağlayın. Hazırladığınız ılık su ile süngerinizi ıslatın ve iyice sıkın. Fazla bastırmadan yapmanız hasar görmemesi için önemlidir. Aksi takdirde kenarlarından iplikçikler çıkabilmektedir. Aynı işlemi arka yüzüne de yapın ve çıkardığınız boruları aynı şekilde takıp kurumasını bekleyin. Perdenizi asılı halde kurutabilirsiniz. Yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. Stor perde ile şık ve modern bir alan yaratmak için daha fazla beklemeyin.

Fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız katalog satın almanıza gerek kalmadan öğrenebilmeniz mümkün. Tüm kampanya ve indirimleri eBrosur.com sayfasına girerek görebilirsiniz fırsatları kaçırmazsınız. Böylece en ucuz fiyat nerede broşürleri inceleyerek öğrenmiş olursunuz. Küçük bir not:Siteden satış yapılmamaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: