yükleniyor

Streç Film

Streç film yaygın şekilde kullanılan şeffaf ambalaj malzemesidir. Sıcaklık artmadıkça sarıldıkları nesneleri çok sıkı şekilde tutar. Bu ürünler nakliyesi yapılan eşyaları paketlemede veya küçük eşyaları sarmak için kullanılır. Şişirme ve döküm yöntemleriyle üretilen streç filmler sardıkları ürünleri her türlü olumsuz mevsim koşulundan korur. Paletlerin sevkiyatında ise çok yararlıdır. Ürünleri sağlam şekilde teslim ettiren bir üründür. Esnek olduğundan ambalajlandığı ürünlerin sert köşelerinden etkilenmez. İpe de ihtiyaç duymayan bu ürünleri mutfak ürünlerinde kullanabilirsiniz. Örneğin bardakların ağzını sararak içindeki sıvının dökülmesini engelleyebilirsiniz. Kahvaltı ürünlerini çocuğunuz için sandviçleri sarabilirsiniz.

Aynı zamanda mikrodalga fırında verimli ısıtmalar için kullanılabilir. Palet streçlerse boyunun çok fazlasına gerdirilebilir. Oktan bazlı maddelerle dayanıklılığı artırılır. Yağmur sudan hiçbir şekilde etkilenmez. 17 20 23 mikron olarak standart bir üretime sahiptir. Yapışkan özelliğiyle kolayca ürünü sarar ve çıkmaması için başka bir desteğe de ihtiyaç duymaz. Gerilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünlerinizi toz dağılma sıvılardan korumak için streç film ideal bir çözümdür. Kullandığınız birçok ürün için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Elastiki özelliği yıpranmalara karşı sardığı koruyucu özellikleri nedeniyle streç film kullanmak mükemmel bir tercih olacaktır. Streç film ürünlerinde piyasadaki en ucuz fiyatlara ise ebrosur.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Sayısız ürünün yer aldığı sitede en ekonomik fiyatlar ve broşür bilgileri yer almaktadır. ebrosur.com streç filmde öncü firmalara ait ürünlerin satıldığı adresleri sizler için derledi. Bunun için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Böylece streç film ürünlerinde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Mağazalardaki ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın.

Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: