yükleniyor

Switchler

Switch kelime anlamı olarak bakılırsa anahtar denilebilir. Teknik olarak ise bir ortamda bulunun birden çok bilgisayarı birbirine bağlamak için kullanılan akıllı bir cihazdır. Basit olarak anlatmak istersek bir ana bilgisayar düşünelim bu bilgisayara switch dediğimiz cihazı bağlayalım ve switch’e de diğer bilgisayarları bağlayalım. Sistem basit olarak bu şekilde düşünülebilir. Kendine bağlı her bilgisayarın adres bilgisini içeriğinde tutar ve herhangi bir veri göndermek istenildiğinde bunu gönderilen adresten istenilen adrese ulaştırır. Veri trafiğini bir şekilde kontrol altına almak anlamına gelir. Günümüzde birden çok bilgisayar kullanılan çağrı merkezleri internet kafeler ve ofisler bu cihazı kullanarak işleri kolaylaştırabilmekte ve cihazlar arasında iletişim kurabilmektedir.

Teknoloji çağında olduğumuz şu dönemde bu tür cihazların üretimi oldukça fazla ve çeşitlilik göstermektedir. Fiyat ve özellikler çeşitlilik göstermektedir. Kullanıcının istediği en ucuz ürün nerede bulunabilir? Ürünle ilgili fırsat indirim ve kampanya hangi mağazada vardır? Elimizde onlarca broşür arasında boğuluruz. Hangi ürün hangi sayfada diğeri neredeydi derken kafamız karışır ve istediğimiz şekilde alışveriş yapamayız. Hatta alışveriş bir nevi eziyet halini alır. Özellikle de teknolojik cihazlar söz konusu olduğunda karşılaştırmalara çok ihtiyaç duyarız. Peki elimizde bütün broşürleri bulabileceğimiz istediğimiz ürüne tek tıkla ulaşabileceğimiz almak istediğimiz ürünün satışı yapılan mağazanın adres bilgilerini bize veren ücretsiz bir sistem olsaydı nasıl olurdu?

Alışveriş sektöründe bu ihtiyaca karşılık olacak bir site geliştirildi. Kullanıcının ürün ararken harcadığı zamanı en aza düşürebilecek ve istenilen ürünle ilgili karşılaştırma imkânı sunan bir sistem. Ayrıca mağazaların açık adreslerini ve kullanıcıya olan mesafesini de içerisinde barındıran bir sistem. Tamamen ücretsiz olup katalog satın almak gerekmeksizin özgürce ürünler arasında dolaşıp karar vermemizi sağlayan bir sistem. Her kullanıcıya hitap eden sade bir ara yüze sahip ve kullanımı oldukça basit. Tek yapılması gereken siteye girmek ve arama satırına istenilen ürünün adını yazmak yeterli. Gerisi tamamen sistemin maharetidir. Eğer kullanıcı sadece broşürlere göz atmak isterse bunu yapabilir. Güncel olarak indirim günlerini takip edebilir ve kampanyaların geçerlilik sürelerini görebilir. İşte her şey bu kadar kolaydır. Ayrıca akıllı telefon kullanıcıları da düşünülerek mobil uygulamaları da mevcuttur. Bu kolaylığa sahip olmak isteyen herkes ebrosur.com sitesini ziyaret etmeli ve alışverişte kaybettiği zamanı geri kazanmalıdır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: