yükleniyor

Kahvaltılık Tahinler

Tahin susamın ezilmesinden yapılan bir nevi susam pestilidir. Bünyesinde susam yağını ve samın hammaddesini de içerir. Susamda bol miktarda selenyum kalsiyum ve E vitamini vardır. Hücre zedelenmelerini tamir eden aminoasitler susamda bol miktarda bulunur ayrıca susam iyi bir protein kaynağıdır. Diyebiliriz ki bu faydaların tümü tahinde de mevcuttur. Tahin bir nevi susam ezmesidir diyebiliriz.

Tahin kabuklarından çeşitli yollarla ayrılan susamın ezilmesiyle veya öğütülmesi yoluyla elde edilir. Her besin gibi tahin de bir takım faydalara sahiptir. Bir kere içerdiği mineral ve vitaminlerden dolayı besleyicidir. Zayıf güçsüz çocuklara bünyelerini toparlamaları için yedirilebilir. Selenyum gibi vücuttan toksinleri atan antioksidan mineraller içerir. Pekmezle beraber karıştırılarak yenilebilir yahut balla tüketilebilir. Enerji vererek özellikle kış günlerinde bizi üşümekten korur. Lakin her besin gibi tahinin de fazla tüketilmesi zararlı olabilir. Besin değeri yüksektir fakat fazla miktarda yağ içerdiği akıldan çıkarılmamalıdır. Kolesterol ve diyabet hastaları tahini dikkatli tüketmelidirler. Unutmayın her besinde ölçü çok önemlidir. Suyun bile fazlası zarardır.

Tahin almak istediğimizde birçoğumuz hemen bakkala veya market raflarına koşar değil mi?Her şeyde olduğu gibi tahinlerin fiyatları da çok değişken ve kimi zaman bir kaç lira da olsa zarar etmemiz mümkün.Devir tasarruf devri ve internet bu konuda bize oldukça yardımcı olabiliyor.Nasıl mı?En uygun fiyat seçeneklerini önümüze bir çırpıda sunabiliyor da ondan.Şimdi size fırsat seçeneklerini sunan sanal bir broşür var. Sitemize girin, arama bölümüne tahin yazın, istediğiniz markanın dileğiniz ebattaki tahin ürününü en yakın hangi noktada ve en ucuz fiyata satılır öğrenin. Uygun fiyat ve en iyi markalar ebrosur.com'da...Bu site mutluluğun sihirli adresi gibi. Alışveriş yapmak artık eş anlamlı hale gelmekten çıktı.

Sitemiz sanal bir katalog sistemi olup istediğiniz marka ve ürünleri bulmanızı sağlayan sanal broşürlerden oluşur.Direkt satış mevcut değildir.Zaten amacımız size sanal olarak yol gösteren bir rehber olabilmektir alışverişlerinizde.Dilerseniz sitemize üye olabilir tüm kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.Elinizde kâğıt bir broşür mü var? En iyisi siz onu uçak yapın veya serinletici bir yelpaze. Çünkü artık kâğıt broşürlerin modası geçti eBrosur.com ile dilediğiniz gibi sınırsız seçenek olanaklarıyla gezinin istediğiniz ürünü inceleyin. Satın almak için katalog bakmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Unutmayın size enerji verecek olan en ucuz tahin en iyi fiyata eBrosur.com'da. Yerinizden kalkmadan fırsat ayağınıza gelsin. Ucuzluğa ulaşmak bir tuş kadar yakın size! Tıklayın fırsatları sepetinize atın!

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: