yükleniyor

Tereyağ Fiyatları

Tereyağı tıp dünyası tarafından genelde kolesterolü yükselten damar tıkanmasına neden olan kısacası kötü olarak tanıtılan hakikatinde ise sağlığa bin bir şifası olan hayvansal bir yağdır. Son zamanlarda yapılan araştırmalar öyle gösteriyor ki uzmanlar tarafından bugüne kadar hep yanlış tanıtılan tereyağı bilinenin aksine atalarımızın da sağlığını borçlu olduğu bir besin maddesidir.

Tereyağı alırken gerçek olup olmadığından mutlaka emin olmak gerekir. Aksi halde yararlı bir besini tamamen zarara çevirebilirsiniz. Doğru ürün tüketildiği takdirde tereyağının pek çok faydası vardır. Sinir iltihaplanmalarına iyi geldiğin ve diş çıkmasını kolaylaştırdığı son yapılan araştırmalar sonucunda bulunan faydalarından yalnızca bir kaçı. Zatüre ve kuru öksürüğe olumlu etki yaparken yumurtalık rahim ve bağırsaktaki yaraları da iyileştirmektedir. Yalnızca bedene değil cilt güzelliğine de pek çok olumlu etkisi vardır. Cildi nemlendirir parlatır ve besler. A vitamini yönünden zengindir ki bu vitamin kolay emilmektedir. Aynı zamanda E ve K vitaminlerince de zengindir. İçerisinde bulunan lorik asit sayesinde mantar tedavilerinde faydalıdır. Kolesterol metabolizması için yararlıdır ve iyi bir antioksidan kaynağıdır. Hayati bir mineral kaynağı olan selenyum içermektedir. Tereyağında bulunan doymuş yağlar antioksidan görev yapmasının yanı sıra kansere karşı da savaş açtığı bilinenler arasında. Bol miktarda D vitamini içeren tereyağı kalsiyum kaynağıdır yani kemik ve diş gelişimi için önemli bir besin maddesidir. Diş çürümelerinin önüne geçerken kemik kireçlenmesini de önleyen neredeyse tek besin maddesidir diyebiliriz. İyi bir enerji kaynağıdır.

Diğer yağlara göre biraz daha pahalı olan tereyağının faydaları saymakla bitmiyor. Ürünü satın alırken mutlaka güvenilirliğinden emin olmanız gerekir. Kaliteli bir ürün ile ancak bu faydaları sağlayabileceğinizi unutmayınız. İyi ürünler yalnızca fahiş fiyatlardan oluşanlar değildir. Bunun için yüksek fiyatlara sahip ürünleri almak yerine kampanyalardan faydalanabilir ve indirim ürünlerinden satın alabilirsiniz. Hemen her markette bulunan tereyağı en ucuz nerede diye merak ediyorsanız ebrosur.com sayfasını ziyaret edebilir hemen her marketin broşürlerini katalog satın almaya gerek kalmadan inceleyebilirsiniz. Fırsatları kaçırmamak için takipte kalmanızı öneririz. Siteden satış yapılmamaktadır yalnızca sizler için her marketin broşürleri bir arada bulunmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: