yükleniyor

Testereler

Ağaç demir motorlu dekupaj gibi birçok çeşidi olan testereler inşaat malzemelerinde çok kullanılan bir üründür. Mobilyacılık ağaç inşaat dekorasyon gibi çeşitli meslek gruplarında ihtiyaç duyulan bir inşaat malzemesidir. Ağaç ve demir testereleri halen yaygın şekilde kullanılan türleridir. Ağaç testereleri sayesinde tahta mdf sunta mukavva gibi selülozik içerikli nesneler kolay bir şekilde kesilmektedir. Ağaç testereleri ağaç budama işlemlerinde de tercih edilmektedir.

Bağ testerelerinin boyutları ise kendi içinde numaralandırılmış olup ağaç testerelerinden daha değişik bir tasarıma sahiptir. Bunun dışında hafif nesneleri kesmeye yönelik kullanılan çift ağızlı testere lastik kesme testeresi muz ve ot kesme testeresi çeşitleri de vardır. Ağaç testerelerinden çok farklı amaçlar için üretilen dekupaj testere

leri ise; kıvrımlı yerleri dekupaj kâğıtları kesme de kullanılan bir üründür. Dekoratif amaçlı kullanıldığından diğer testere türlerinden ayrılır. Eski dekupaj testereler ince bıçaklı kol gücüne dayalıydı. Şimdiki testereler ise elektrikle çalışan çok fonksiyonlu ve hızlı kesim yapabilen teknolojik ürünlerdir. Plastik metal ve ahşap malzemeleri kesebilir. Ayrıca hız ayarlı olduğundan kontrolü de yapılabilir. Dekupaj testerenin en önemli özelliğiyse zemin üzerinde çok farklı şekillerde kesimlerin yapılabilmesidir. Ancak metal yüzeylerdeki ağır kesim işlemleri için demir testereleri uygundur. Bu testereler metal yüzeyi tek taraflı ya da çift elle kesebilecek tasarımdadır. ISO sertifikalı testereler esnemeye dayanıklı profil yapısına sahiptir. Pimli sistemi kolay monte edilebilir çelik hızı yüksek olan güçlü testerelerdir. Motorlu testereler ise benzinli ve elektrikli olarak iki çeşittir. Bunların dışında elmas uçlu daire testere kil testere delik testere çeşitleri de tüketicilerin hizmetindedir.

Fiyat açısından uygun ürünleri bulmak her zaman bütçeye katkı olacaktır. Bu nedenle en ucuz ürünlere ulaşmanız için sizlere güzel bir site öneriyoruz. ebrosur.com sitesi broşür bilgileriyle sizlere birçok ürünü tanıtmaktadır. Kaçırılmaz fırsat seçeneklerinin olduğu sitede sadece testere ürünleri değil diğer inşaat malzemeleriyle ilgili bilgilere de ulaşacaksınız. İndirim içeren ürünlere ulaşmada arama motorunu da kullanabilirsiniz. Kampanya ürünleri güncellenmekte olup sayısız ürünlerle tanışma fırsatı için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: