yükleniyor

Tonikler

Tonik cildin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Yüzümüzü temizlik jeli ile yıkadıktan sonra tonik uygulayıp ondan sonra nemlendirici uygulamalıyız. Nedeni ise yüzümüze direkt olarak nemlendirici uyguladığımızda zamanla gözeneklerimizi açılır. Ancak toniği kullandığımızda hem gözeneklerimizi sıkılaştırır hem de cildimize daha kusursuz bir görüntü kazandırır. Siyah noktaların azalmasında ve yeniden oluşmamasında bizlere avantaj sağlar. Tonikler kendi içlerinde çeşitli şekillere ayrılır. Bazıları alkollü olabilir bazıları ise alkolsüz olabilir. Kimi daha kimyasal olabilmekte kimi ise tam anlamıyla organik ve doğal ürünlerden elde edilmektedir. Eğer cildiniz yağlı ise kesinlikle alkollü tonikleri kullanmanız gerekmektedir. Çünkü cildin yağını ancak alkollü tonikler bastıracaktır.

Bu durumda normal tonik kullandığınızda cildinizdeki yağ miktarı daha çok artabilir veya daha kirli bir görüntü oluşabilir. Ancak cildiniz kuru veya karma bir cilt ise toniğinizi alkolsüz almalısınız. Nedeni ise cildiniz daha da çok kuruyup nemsiz bir görünüm kazanacaktır. Cilt kuru olduğu için alkollü tonik cildi bastırıp nefes almasını önleyecektir. Hatta bazı durumlarda cilt sivilceleşme yapabilir. Özellikle tonik seçimi mevsim dönüşlerinde daha önemlidir. Cildimizin ihtiyacına göre ürün seçmemiz gerekmektedir. Ancak ilk aşama kişinin cildini tanımasından geçmektedir. Ürünler bilgi verecek olur isek eğer örneğin yağlı ciltler için en iyi denebilecek ürün Loreal alkollü toniği olabilir. Cildinizi tüm yağlardan zamanla arındırdığını sizde göreceksiniz. Ancak cildiniz kuru ise eğer Garnier ürünleri size uygun olabilmektedir. İçindeki meyve özleri cildinizi hem nemlendirir hem sıkılaştırır hem de besler. Çeşitli ürünlerin indirim ve kampanya dahilinde olduğunu sitemizden inceleyebilirsiniz. Mesela İstanbul tonik fiyatlarını merak ediyorsanız veya İzmir tonik fiyatlarını merak ediyorsanız sitemizden arama menüsünü kullanarak lokasyonunuza göre arama yapabilirsiniz.

Sizlere en ucuz ve en uygun fiyatları kataloglar sayesinde rahatlıkla ulaşabilir ve bu katalogları evinize davet edebilirsiniz. Sadece bilgisayarınızdan mağazalara gitmeden ve yorulmadan tek tuş ile ulaşabilirsiniz. Ebrosur.com sizlere bu fırsat ve avantajları sağlamaktadır. Hem evinizden broşür inceleyip alışveriş yapabilirsiniz hem de bilgisayarınızdan seçim sizin! Evden çıkmayı sevmeyen ve daha kolay alışveriş seven insanlar için eBrosur.com sitesi hem pratik hem de güvenlidir. Bahçeden kozmetiğe Banyodan mobilyaya her ürünün ve her mağazanın bu sitede kataloğunu bulabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: