yükleniyor

Tornavida Çeşitleri ve Takımları

Evlerimizde vida sökmek ve takmak için kullanılan ve bu vidaların boyutlarına ve uçlarına göre yıldız ve düz gibi çeşitleri olan tornavidalar her evde bulunması gereken ve mutlaka bir iş için kullanılan bir alettir. Genel olarak tutma kolaylığı için sap kısmı plastikten ucu ise güçlü olması için metalden yapılan tornavidaların elektrikçilerin iş güvenliğini sağlamak amacıyla ışık sensörlü elektriğe hassas çeşitleri de mevcuttur. Düz tornavidalar düz vidaları sökmek amacıyla kullanılırken yıldız tornavidalar daha küçük başlıklı vidaları sökmek için kullanılmaktadır.

Her hırdavatçıda veya inşaat malzemecisinde hatta çoğu markette de temin edebileceğiniz fiyat olarak çok uygun ve kullanışlı olan tornavidalar ayrıca matkap setleriyle birlikte de kampanya dahilinde hediye edilebilmektedir. Pazarı araştırmadan rastgele alınan tornavidalar şirketlerin zor duruma girmesine sebep olmakta ve alınan bu yanlış tornavidaların maliyetine satılmasına sebep olmaktadır. Bu durumda bu fırsatı kaçırmak istemeyen pazar hakkında bilgili olan işletmeler kendilerine tornavidayı en ucuza mal etmek için bu fırsatı değerlendirebilmekte ve toplu alım yaparak ta maliyet düşüklüğünün yanında indirimden de faydalanabilmektedirler. Ürünün mevcut faaliyet alanınıza göre mevcut çeşidini araştırmak ve tornavida sektöründe bilgi sahibi olmak için katalog inceleyerek bu sektörde olan firmalar hakkında bilgi edinebilir fiyatın neye göre değiştiğini öğrenebilir ve klasik 2 tip dışında da tornavidaların olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürünü her kesimden insan bildiği için ve kullanımı hakkında herkesin bir fikri olduğu için ürün kendini tanıtmak için reklam ve broşürle tanıtıma gerek duymaksızın pazardaki mevcut yerini korumaktadır. Ayrıca gayet dayanıklı bir ürün olan tornavidaları yıllarca kullanabilir ve dolabınızda bulundurabilirsiniz. Ayrıca ürün farklılaştırmasına giden firmalar ucu tornavida arkası çekiç olan müşteriye kolaylık sağlayan değişik ürünler üretmekte ve yeni ürünlerin tanıtıma ihtiyacı olduğu için broşürlerle ürünü tanıtmaya çalışmaktadırlar. Siz de kendinize en yakın tornavida satıcısını ve en uygun fiyata en kaliteli ürünü nerede bulabileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ebrosur.com sitesini ziyaret edebilir ve ürün kataloglarını inceleyebilirsiniz.

Sanayi ve tamir ile demir sektörünün her çeşidinde ve günlük hayatta sıkça kullanılan her evde bulundurulması gereken bir alet olan tornavida çivilerin ve vidaların sökülmesi ve takılması işlevini gören küçük ve çivinin arka ucuna göre başlıkları yıldız ve düz şekilde olan alettir. Tornavidalar ucu gücü daha iyi yükleyebilmek için demirden tutma kolaylığı sağlamak için de sapı plastikten üretilen tamirat gerecidir. Ayrıca tornavidayı sık kullanan elektrik sektöründe çalışan işçilerin güvenliği için ucu manyetik elektrikle yüklendiğinde sap kısmında ışık sensörüyle uyarı veren çeşidi de mevcuttur. Fiyat olarak çok ucuza temin edebileceğiniz tornavidaların az önce bahsettiğimiz gibi özel üretime tabi çeşitlerinde fiyat artışı söz konusu olabilir. Çok geniş bir pazar alanına sahip tornavida hem Türkiye hem de Dünya pazarlarının vazgeçilmez rekabet ürünlerinden biridir. Rekabetin çok olması firmaların maliyet düşürerek üründe indirim yapmalarına broşür yardımıyla tanıtım yaparak satışları arttırmaya çalışmalarına yol açmaktadır. Piyasadaki en ucuz hırdavat gereçlerinden biri olan tornavidalar evde her türlü eşyanızın bir parçasında işe yarayacak bir alettir. Çünkü her ürünün parça tutturulması ve montesi sırasında çivi ve vida kullanımı olmaktadır. Zamanla paslanan bu vidaları ve çivileri sökmek ve yenisini takmak için de tornavidaya ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca çok büyük bir parça üretim firması iseniz ve işe yeni başladığınızda tornavidaya ihtiyacınız varsa en ucuza temin etmek istediğinizde bu sektörde batmış firmalardan ölü fiyatına toplu tornavidalar satın alabilirsiniz. Böyle bir firma için çok kötü olan bir durumu kendi firmanız lehine fırsata çevirebilirsiniz. İkinci el satın almak istemiyorsanız firmanız lehine fırsata çevirebilirsiniz. Eğer ikinci el ürün almak istemiyorsanız ürünlerinizin sıfır fabrika çıkışı olmasını istiyorsanız mevcut üretim şirketlerinden alabileceğiniz ürün kataloglarını inceleyerek ürünün çeşidi ve çeşidine göre kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilir ayrıca toplu alım sayesinde indirimden faydalanabilirsiniz. Siz de evinizin olmazsa olmaz eşyası tornavida satın almak istiyorsanız detaylı bilgi kendinize en yakın tornavida satıcısı ve en ucuza nereden temin edebileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak için eBrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: