yükleniyor

Toz İçecekler

Yeme ve içme insanoğlunun temel gereksinimlerinden biri olmuştur ve her zaman yerine getirdiği sosyal bir aktiviteye de dönüşmüştür kimi zaman.Doğal içecek sudan ayrı insanlar pek çok içecek üretmişlerdir.İlk üretilen içeceklerden biri bira Eski Mısır'da epey popüler olmuştur.Bunun ardından geçen yüzyıllarda alkollü ve alkolsüz çeşitli içecekler üretilmiştir.Koladan sonra konsantre meyve suları ve günümüzde nihayet toz içecekler popüler olmuştur.İnsanoğlu tüm gıdalar gibi içecekte de yeni şeyler yaratmanın bir yolunu bulmuştur mutlaka.

Toz içecekler içinde pek çok aromalı ürünü içeren bu vişne, portakal, limon, kivi gibi meyveler yanında ananas, mango, papaya gibi aromatik olanların da toz yani granül halini içerir.Bir zamanlar 'Oralet' markasıyla çıkan ürün bütün toz içeceklerin böyle adlandırılmasına neden olmuştur.Hangimiz hatırlamayız ki cam kavanozdaki turuncu teneke kapaklı o içeceği. 80'li yılların hayatımıza giren en popüler içeceklerinden biriydi bu ürün.

Günümüzde toz içecekler;giderek çeşitlendi ve çeşitli markalar raflarda boy gösterir oldular. Limon, portakal, elma, şeftali, nane-limon, nar, kivi, kuşburnu, vişne, karadut, kekik, tarçın gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.İsterseniz yaz günlerinde bir serinletici olarak soğuk tüketebilirsiniz;isterseniz kış günlerinde salep gibi içinizi ısıtan sıcacık bir içecek .İstediğiniz gibi tüketmek size kalmış. Örneğin yazın serin buz gibi bir vişne iyi gitmez mi? Veya kış gününde şömine başında;üstüne dövülmüş fındık ekilmiş bir bardak sıcacık tarçın içeceği. Her ikisi de sizi cezp etmiyor mu?Hem pratik hem de leziz. Misafirler geldiğinde;hangisini sunacağınıza karar verip içeceğinizi suyla karıştırın. Sizi zahmetten kurtaran kurtarıcı bir sihirli formül daha işte. Ayrıca bu toz içecekler;kimi zaman mineral ve vitamin katkılı olabiliyor;bunlarla günlük vitamin ihtiyacınızı da karşılayabilir ve susuzluğunuzu pratik bir yolla da giderebilirsiniz. Alıştığınız meyve tatları size küçük bir paket kadar yakın artık! Eğer toz içeceğin bile fiyat olarak peşinde koşarım diyorsanız ve çeşitli ürünleri incelemek istiyorsanız size uygun güzel bir site var: eBrosur.com

Sitemizde her ürünü istiyorsanız en ucuz fiyata ve en uygun şekilde bulabilir;istediğiniz markanın katalog bilgilerine ulaşıp;ürünleri sayfa sayfa gezebilirsiniz. eBrosur.com alışverişin ne kadar keyifli dünyasına açılan bir kapı. Sitemizde direkt satış olmayıp sanal bir broşür mantığıyla hizmet vermektedir. Fırsat nedir, nasıl yakalanır, eBrosur.com'a girin ve görün. Satın almak için katalog gezmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! İndirim ve kampanya gibi peşinde koştuğunuz ne varsa sitemiz onları ayağınıza getiriyor hem de size en yakın hangi mağazada var onu söylüyor. Bu devirde böyle dost herkesin başına!

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: