yükleniyor

Zorunlu Trafik Setleri

Trafiğe çıkarken araçta ruhsat muayene belgeleri gibi evraklar dışında bulundurulması gereken iki önemli set daha vardır. Bunlar ilk yardım çantası ve trafik setidir. İlk yardım çantası sağlığınız için çok önemli bir ihtiyaçtır. Trafik seti de diğer önemli gereçlerin bulunduğu settir. Bir trafik setinde bulunması gereken çok önemli gereçler vardır. Bir trafik setinde iki adet üçgen reflektör kaymalara karşı takoz el feneri buz kazıyıcı 1 kg manometreli yangın söndürücü kriko soğuk kış şartlarında zincir çekme halatı stepne hava pompası takım çantası bijon anahtarı yanık örtüsü ve içinde bir de ecza çantası mutlaka bulundurulmalıdır.

Bunlardan oluşan trafik setiyle otomobilinizle daha güvende ve tedbirli bir yolculuk yapmış olacaksınız. Satılmakta olan trafik setleri standart yönetmeliğe uygundur. Bu yönetmeliğe uygun şekilde hazırlanan trafik setiyle aracınız sizin için daha tedbirli hale gelecektir. Bakanlık ve TÜVTURK uyumlu bu setleri muhtemel araç sorunlarına karşı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Trafik setleri sayesinde aracınızda daha güvenli seyahat edecek trafik kurallarına uygun şekilde yola çıkmış olacaksınız. Trafik setlerindeki çeşitlilikten dolayı kaliteli malzemelerin olması önemlidir. Kaliteli ve ucuz seçenekleri bir araya geldiği trafik seti ürünleri için ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sayısız ürünün yer aldığı sitede en hesaplı fiyatlar ve broşür bilgileri yer almaktadır. Ayrıca ebrosur.com ‘da firmaların adres bilgilerini de bulabilirsiniz. Bütün bu bilgiler için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Böylece trafik seti ve diğer ürünlerde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. İndirim içeren ürün bilgilerine siz de bir tıklamayla ulaşın.

Ürün ararken isterseniz sitedeki arama motorunu da kullanabilirsiniz. Böylece broşürlere daha hızlı şekilde ulaşmanız mümkün olur. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır. Bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: