yükleniyor

Trambolin

Kondisyon yakalamada zıplama hareketi çok faydalı bir egzersizdir. Yukarı ve aşağı yapılan ritmik hareketler tabanları harekete geçirir ve ordan da tüm vücuda iyi bir kondisyon dengesi yayılır. Bir trambolini evinizde kullanarak kendinizi zinde ve huzurlu hissedebilirsiniz. Trambolin 1 km koşu yapmak kadar insana kondisyon gücü sağlar ve bütün kasları aynı anda çalıştırmış olursunuz. Diğer egzersiz hareketleri vücudunuzun belli bölgelerini çalıştırırken trambolin her kasınıza hitap ederek size kondisyonda zirve yaptırır. Zıplamayla oluşan hızlanma ve yavaşlamalar vücutta basınç farklılıkları yaratır.

Bu da hücrelerin dikey hareketlerle etkili şekilde uyararak güçlendirmiş olur. Böylece daha zinde bir güne merhaba dersiniz. Trambolinle lenfler daha kolay boşalarak metabolizma rahatlar. Sindirim kolaylaşır kan dolaşımı dengelenir kalp ve damar hastalıkları riski azalır. En çok konuşulan faydası da vücut yağlarını eritmesidir. Fazla asitleri atarak vücuda enerji kazandırır. Fazla kalorileri yaktığından zayıflama salonlarında çok tercih edilen kondisyon aletidir. Bütün bu faydaları almak içinse spor ve fitnes salonlarına gitmenize hiç gerek yok. Alacağınız bir trambolinle evinizde bu zıplama hareketlerini yapabilir enerjik bir kondisyon seviyesini yakalayabilirsiniz.

Kondisyonu yakalama dışında zıplamanın verdiği heyecanlı zevki de alacaksınız. Trambolin aletleri ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir. Dijital göstergesinde attığınız adım sayıları geçirdiğiniz zaman yakılan kaloriler zıplama sayıları gibi sayısal bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Portatif özelliği sayesinde kolayca herhangi bir yere taşıyıp kaldırabilirsiniz. Trambolin 6 veya 8 ayaklıdır. Değişik renkleriyle kondisyonu yakalamak için çok faydalı bir egzersiz aletidir. Piyasadaki en ucuz trambolin fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız sizlere ebrosur.com sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sitede kurumsal firmalara ait kaliteli ürünlerin nerede ve hangi fiyata satıldığı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylece trambolinde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri söz konusudur. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: