yükleniyor

Tuvalet Kağıdı

Çoğunlukla rulo şeklinde üretilen tuvalet kağıdı önemli bir temizlik ihtiyacımızı karşılar. Çünkü tuvalet kağıdı kullanılmadığında parmak aralarına giren bakteriyel mikroplar birçok tehlikeli hastalığa davetiye çıkarır. Bu mikropların elinize temasını önlemek için tuvalet kağıdı kullanmak gerekir. Böylece mikroplar elle temas edilmekten uzak tutularak sağlığınız için riskler en aza inmiş olur. Aynı zamanda tuvalet kağıtları doğaya kolayca karışır. Tuvalet kağıdı hem suya dayanıklı hem de yumuşak bir dokuda imal edilmektedir.

Ayrıca tuvalet kağıtları çabuk biten elde parçalanan ya da çektiğinizde kopmayan cinste olmalıdır. Kaliteli markalar artık üç katmanlı kağıtlarla daha dayanıklı ürünler üretmektedir. Dıştaki iki yumuşak yüzeyin ortasındaki dayanıklı katman sayesinde elde dağılması önlenmektedir. Su ile temas halindeyken parçalanmaz. Böylece elimizde her zaman kullanabileceğiniz bir kağıt yaprak olur. Tuvalet kağıdı 6 12 24 ya da 32’lik ambalajlarda satılmaktadır. Suyla ilk temasında kolayca dağılmaz klozete atıldığında kolayca eriyebilen dayanıklı katmanları ve etrafını saran yumuşak dokusuyla tuvalet kağıtları kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Suni beyazlatıcılardan uzak saf doğadan gelen selülozun kokusu ve özelliğini taşır.

Peki bu kalitedeki ürünleri en ucuza nereden alacaksınız? Bunun cevabı için site site dolaşmanıza gerek yok. Hem kaliteli hem de en ucuz tuvalet kağıtlarına ebrosur.com‘da yer verilmiştir. En ucuz fiyatları öğrenmek için ebrosur.com‘u ziyaret ediniz. Kaliteli markaların hesaplı fiyatları ve hangi kurumsal marketlerde satıldığını bir tıklamayla öğrenebileceksiniz. Ürünlerdeki son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürün kampanyalarıyla ilgili bilgilere de yer verilmektedir. Piyasadaki en ucuz fiyatlar için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerin hepsi ebrosur.com sitesindedir. Birçok kaliteli markadaki tuvalet kağıdı ürünleri için broşürlere bakabilirsiniz. Broşürde yer alan ürünler ise sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanya seçenekleri ebrosur.com‘da.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: