yükleniyor

Tuvalet Temizleyiciler

Tuvaletlerin temiz ve hijyenik ortama kavuşması en başta sağlığımız için gereklidir. Yoksa tuvaletlerde kolayca biriken bakteriyel mikroplar hızlı bir şekilde üreyerek sağlığımızı tehdit eder. Bu mekanların kötü koku ve bakteriyel mikroplardan uzak tutulması da temizlik ürünlerinin gücüne bağlıdır. Sıkça karşılaştığımız idrar lekeleri bir türlü çıkmak bilmeyen kireç pulları suyla gitmeyen inatçı kirler zamanla klozetin iç kenar bölümlerinde oluşur. Küflü kokular da cabasıdır. Bütün bu inatçı kirler ve yayılan kötü kokular sifonu da yeterli olmaktan çıkarır. Ebrosur.com sizler için en güçlü temizleyici ürünleri derledi. En inatçı lekeleri gözle görülmeyen kirleri söküp atan temiz bir hijyenik ortam sağlayan tuvalet temizleyicilerini ve tuvalet kağıtlarını en uygun fiyatlarla sitemizden öğrenebilirsiniz.

Bu güçlü tuvalet temizleyicileri klozetin iç kısımlarına sürdüğünüzde ya da sprey halinde sıktığınızda belli bir süre sonra etkisini gösterecektir. Böylece klozetleriniz tertemiz olacaktır. Geriye yapmanız gereken sadece tuvalet süpürgesiyle son bir temizlik ve sonrasında sifonu çekmektir. Çok basit ve pratik özellikli bu güçlü temizleyiciler her eve lazımdır. Bu temizleyiciler jel olabileceği gibi sıvı ya da sprey şeklinde de satılmaktadır. Yoğun kıvamlı bu ürünlerle kolayca klozetlerinizi dezenfekte edeceksiniz. Ayrıca çam kokulu gibi değişik bitki özlü temizleyiciler kataloglarımızda yer almaktadır. Tuvalet temizleyicileri sayesinde mikrobik organizmalar yok edilir ve klozet hijyenik bir ortama kavuşur.

Tuvaletlerde her zaman güvenle bulundurabileceğimiz seçkin markaların ürünlerine sitemizden ulaşın. En ekonomik fiyat ürün broşürleri katalogların hepsi ebrosur.com ‘da. Bütün bunlara ulaşmak için ebrosur.com’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Her kategoride sayısız ürünün tanıtıldığı sitemizde broşürlerimizden daha geniş bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerde olduğu gibi tuvalet temizleyicilerinde de indirim içeren fiyatlar söz konusudur. Kampanya seçenekleri de mevcuttur. En ucuz ürünleri görmek için lütfen broşür bölümümüzü inceleyiniz. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi vermektedir bu nedenle herhangi bir satış işlemi söz konusu değildir. Sizleri sayısız ürünlerin yer aldığı kataloglarımızı incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat seçenekleri fırsat kampanyaları için ebrosur.com sitesini ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: