yükleniyor

Ultrabooklar

Günümüzde insanlar tek bir teknolojik aletle yetinmiyorlar ve pek çok kullanıcı hem tablet bilgisayar hem de dizüstü bilgisayar alabiliyorlar. Böyle olunca da ister istemez önemli dokümanlarından bazıları tablette kalırken bazıları ise dizüstü bilgisayarda kalabiliyor. Ayrıca iki ayrı ürün almak kişinin bütçesini de oldukça sarsıyor. Veya kullanıcılar tablet mi alsam dizüstü bilgisayar mı alsam ikilemine düşebiliyor. Ve çoğunluklada bu tercihlerden birini seçtiklerinde keşke diğerini alsaydım pişmanlığı oldukça sık görülüyor. Bu soruna çözüm bulmak amacıyla teknoloji şirketleri muhteşem bir çözüm geliştirdi.

Ultrabooklar hem dizüstü bilgisayar hem tablet vazifesi görebilen teknoloji harikası ürünler. İstediğinizde dizüstü bilgisayar olarak kullanabildiğiniz dilediğinizde ekranını çıkararak tablet modunda kullanabildiğiniz bu ürünler dokunmatik ekranları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Üstün Microsoft Windows 8 İşletim Sistemi ile ister tablet modunda ister dizüstü modunda kullanın ürünün performansından hiçbir şey kaybetmediğini göreceksiniz. Turboboost teknolojili ultrabooklar sizi hızın ve performansın zirvesine çıkarıyor. Ofis ve grafik uygulamalarındaki başarısı ise rakiplerine göre çok üstün seviyelere çıkıyor. Üstelik piyasadaki normal dizüstü bilgisayarlara göre oldukça güçlü donanımsal özellikler barındıran ultrabooklar son dönemde pek çok teknoloji tutkununun ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

Piyasaya yeni yeni çıkmasına rağmen ultrabooklar oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmış görünüyor. Son yılların popüler teknolojik ürünleri olan ultrabooklar bir adım uzağınızda. Birbirinden farklı marka ve modelde onlarca ürün çeşidi bulunan ultrabookları satın almak için yapmanız gereken tek şey eBrosur.com'daki güncel broşürlerden kendinize en yakın mağazayı seçmek veya en uygun fiyatı sunan mağazanın size en yakın şubesini bulmak olacak. Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerindeki en güncel kampanyaları günü gününe takip eden sitemiz size ürüne baktığınız gündeki fiyatların güncel fiyatlar olduğunu garanti ediyor.

Siz de her gün sitemizi takip edin ister teknolojik ürünlerde ister diğer ürünlerde en güncel kampanyaları kaçırmayın. eBrosur.com mobil uygulamalarını Google Play Store veya Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirebilir, indirimlere dilediğiniz her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Veya isterseniz sosyal medya bağlantılarımızı beğenerek en yeni indirimlerden sürekli haberdar olabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: