yükleniyor

Unlu Mamüller

Bizim için temel yiyeceklerimizin başında unlu mamul olarak ekmek geliyor. En azından evlerde yemek az olsa bile bol ekmek ile doyardı dar gelirli aile. Fakat artık ekmek fiyatları bile el yakar hale geldi. Peki ya diğer unlu mamuller? Börekler yaş pasta kuru pastalar mantı lavaş tost ekmekleri galeta ve saymakla bitmeyecek daha pek çok çeşit var. Hepsinden zaman zaman tükettiğimiz ya da tüketmek istediğimiz bu unlu mamuller ekmeğe göre çok daha fazla fiyatlar ile satışa sunulduğundan öyle her karşımıza çıkan yerden rahatlıkla alınamıyor. Yaş pasta alacaksınız ama hem kaliteli taze hem de uygun fiyat sunan yer neresi? Büyük marketlerde bazı zamanlar unlu mamullerde indirim oluyor. Çocuklarımıza ve sevdiklerimize pasta sunabilmek için bu fırsatı kaçırmamak gerekiyor. Baklava pahalı olduğu için her kesimden insanın rahatça alabileceği bir unlu mamul değil. Bu ürünü kampanya yapan bir unlu mamuller mağazasından almak bütçeniz için çok daha uygun olacaktır.

Günümüz koşullarında uzun saatler çalışıyoruz. Evimize ailemize yeterince vakit ayıramıyoruz. Eve yorgun geliyoruz ve dolayısı ile pasta börek çörek yapacak vaktimiz olmuyor. Bu durumda bir mağazadan almak en iyi çare oluyor. Sınırlı bütçe ile hiper market pastane ya da büyük fırınların bastırmış olduğu broşür ve kataloglara ulaşarak fiyatları incelemek ve en uygun olanından alışveriş yapmak en doğrusu gibi görünüyor. Her ay fiyatlar değişeceği için bu mağazalardan katalog satın almak da çözüm değil. Ayrıca evinize de bir ekmek yapma makinesi alarak dilediğiniz unlu mamul ürünleri kendiniz üretebilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşıp her bir mağazanın broşür ve kataloğunu toplamak da dar vaktimizde zaman alıcı ve yorgunluk verici bir faaliyettir. Fakat sunulan fırsat ürünleri de başka türlü yakalanamaz. Artık mağazaları gezmenize dolaşmanıza gerek kalmadan tüm broşür ve katalogları inceleyebileceğiniz bir internet sitesi var. Oturduğunuz yerden ebrosur.com’ a giriyorsunuz ve tüm unlu mamul satışı yapan mağazaların broşür ve kataloğuna ulaşıyorsunuz. Bulunduğunuz şehri ilçe belde ya da semti belirtiyorsunuz. Bu mağazaların bulunduğunuz yere en yakın şubeleri nerede kaç kilometre mesafede hepsini öğreniyorsunuz. Almak istediğiniz unlu mamul en ucuz nerede satılıyor ve fiyatı ne kadar bilerek alışverişe çıkıyorsunuz. Zaman kaybını önlediğiniz gibi bütçenizi de sarsmıyorsunuz.

Unlu mamül ürünlerinde aradığınız markaların bütçenize uygun fiyat ve avantajlarından yararlanmak istiyorsunuz fakat hangi mağazada hangi marka ürün fiyatının bütçenize uygun olduğunu kestiremiyorsunuz. İşte sizi bu karmaşadan kurtaracak ve sorunuza uygun cevabı bulacağınız bir broşür sitesini sizler için hazırladık. İçerik olarak aradığınız marka ürünün size en yakın mağazada bulabilmeniz ve en uygun kampanya olanaklarından yararlanabilmeniz için oluşturduğumuz bu sistemde öncelikli hedef olarak sizlere pratik bir yaşam konforu sunmayı amaç edindik. Gıda toptancısı olarak bizi takip eden ya da etmeye aday misafirlerimiz aradığınız marka ürünü bölge olarak kendinize en yakın mağazada ve indirim halinde bulabilmeniz için tek yapmanız gerekenin öncelikle sitemiz üzerinden bulunduğunuz konumu bölge olarak belirlemenizdir. Ardından size seçtiğiniz şehrin size en yakın bölgesinden isteğinize uygun en ucuz ürünü seçmek kalacaktır. Ayrıca sitemizin en üst bölümünde yer alan arama kısmına istediğiniz cins ürünün ismini tüm mağazaları sorgulatmak üzere aratarak da sistemde bulunan mağazalar arasında da karşılaştırmaya gidebilirsiniz.

Günümüz gelişen teknolojisinin olanaklarından yararlanmanın kaçınılmaz olduğu şu günlerde; evde arabanızın camına sıkıştırılmış ilginizi çekmek yerine görüntü ve çevre kirliliği yaratan kâğıt israfına bu platformda son dedik. İster üye olun ister olmayın her koşulda rahatça kullanabileceğiniz ve sürekli güncellenip kendini yenileyen bir sistemle karşı karşıyasınız. Üye olmanızdaki yararlanabileceğiniz en avantajlı uygulama her ay yenilenen kampanyalardan haberdar olmak için katalog satın alabiliyor olmanızdır. Örneğin yukarıda da örneğini verdiğimiz üzere bir gıda toptancısı olarak hangi toptancıda hangi marka unlu mamulü bulabileceğinizi; eş dost çevre hısım tanıdık araştırmasına girmeden sitemiz üzerinden rahatça öğrenebilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsat ürünlerini takip edebilmeniz adına oluşturduğumuz bu internet ağı üzerinden dilediğiniz şekilde gıda ürünü araması yapabilir bu platformdan çevrenizi de haberdar edebilirsiniz. Ayrıca mobil telefonunuz ya da Android cihazınız aracılığıyla da anlık güncellenen ürünlerin düşen fiyatlarından haberdar olabilirsiniz. Siz de bu ayrıcalıklı avantajlardan yararlanmak ve akıllı alışverişin tadını çıkarmak istiyorsanız www.ebrosur.com sitemizi ziyaret ederek tüm mağazalara ve ürünlere bir tıkla ulaşmaya ne dersiniz?

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: