yükleniyor

Yağ Sökücü

Yüzeylerde kalan yağlar bazen inatçı şekilde iz bırakır ve bir türlü çıkmak bilmez. Bazı ağır yağ lekelerini bildik yöntemlerle temizlemekse nerdeyse imkansızdır. Bu nedenle yüzeyler için yağ sökücü ürünlerden kullanmalısınız. Yağ sökücüler sanayi metallerindeki lekeleri çıkardığı gibi evinizdeki yüzeylerde veya eşyalardaki yağları da çıkaracak özelliklerde üretilmiştir. Kaliteli ve en ucuz yağ sökücülerini ise ebrosur.com sitesinden kolayca öğrenebilirsiniz. ebrosur.com sizi kaliteli ürünlerle buluşturmakla kalmaz aynı zamanda adresinize en yakın market ve mağazaların listesini verir. Yüzey yağ çözücü ürünler üstün konsantre özelikleriyle lekeden iz bırakmaz.

Bazı konsantrasyonlarla maliyeti de indirmeniz mümkün. Bunu yüzeydeki yağ derecesine göre suyla ürünü seyrelterek yapabilirsiniz. Böylece ekonomik bir tasarruf da sağlanır. Ayrıca dik yüzeylerdeki inatçı yağ lekeleri için de özel yağ sökücü ürünler bulunmaktadır. Dik yüzey yağ sökücüler eğim ve açıya bakmadan yüzeye sımsıkı tutunarak güçlü formülü sayesinde yağları kolayca çıkarır. Yatay ya da dik yüzey yağ sökücüler her mekan için önemli bir ihtiyaçtır. Çünkü lekelerin ne zaman oluşacağını kazaların zamanını bilemeyiz. Her zaman ev veya işyerinizde bulundurmanız gereken ürünlerdir. Yüzey yağ sökücüleri zemin üzerindeki yağ plastik ve kauçuk izlerini yok eder fayans mermer veya seramikteki lekelerden iz bırakmaz. Kullanımı basittir: Fırçalayarak püskürterek veya silerek ürünü yüzeye temas ettirebilirsiniz. İçine katılan parfümü sayesinde kokusu sizi rahatsız etmez. Bununla birlikte ciltle temas ettirmeyiniz ve yüzeye sürme işlemini hızlı yapınız. Çocuklardan da uzak tutulmalıdır. Kullanım talimatına uygun kullanıldığında yağ sökücüler en ağır lekeleri yok ederek ilk günkü yeniliğine kavuşturur.

En hesaplı yağ sökücü fiyatları içinse ebrosur.com’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitede son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır. Bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: