Yalova Kipa Broşür, Katalog ve Kipa İndirimleri

Yalova için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kipa Yalova

Yalova ili, ülkemizdeki genç illerden biridir. İlçe il olmasıyla beraber, batıdaki önemi artmıştır ve aynı şekilde nüfus ve nüfusun talebi de artış göstermiştir. Mağaza sayısını ülkedeki uygun konumlarda artırmaya yönelen Kipa, Kipa Yalova’da, Yalova merkezde açtığı mağazasıyla, Yalova halkına da hizmet vermektedir.

Taleplerin artmasıyla birlikte Kipa Yalova’da şehrin merkezinde bir adet mağazasıyla bölge müşterilerine hizmet vermektedir. Et ve et ürünleri, meyve sebze, şarküteri, balık, elektronik, kozmetik, deterjan ve diğer reyonları ile bölge halkına tek çatı altından hizmet vermekten keyif duyduğunu belirtir. Müşterilerinin alışverişlerini mağazalarında özgürce yapabilmeleri için; geniş koridorlar, ferah alışveriş alanları ile sakin ve huzurlu bir atmosfer sağlar. Havalandırma, iklimlendirme sistemi, aranılan ürünün kolay bulabilmesi için raf düzeni ve yönlendirici levhalar, müzik sistemi ile alışverişi keyifli hale getirir.

Teknolojik açıdan gücü Tesco ile birleştikten sonra artış gören Kipa mağazaları Kipa Yalova’da aynı şekilde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. Bu sayede genel merkezden gelen en küçük bilgi bile, en hızlı ve doğru şekilde Kipa Yalova’ya ulaştırılır ve uygulamaya konulur. İzmir’deki müşteri hangi hizmete sahip oluyorsa bölgelerdeki müşteriler de aynı avantajı elde eder. Kipa Yalova’da talep doğrultusunda ve nüfusa yönelik olarak mağaza sayısını artırabilecektir. Mağaza açmaya devam edecek olan Kipa, müşterilerine kaliteyi ucuza sunmaya devam edecektir.

Müşterilerin kaliteyi hak ettiklerini belirttiklerinden, kaliteli ürünleri uygun fiyatla müşterilerine ulaştıran Kipa Yalova mağazası, reyonlarda asla kullanma tarihi geçmiş ürünleri bulundurmaz, müşterilerin güvenle alışveriş yapabilmesi için gerekli kontrolleri yapar. Meyve – sebze gibi önemli ürünleri her zaman en kısa süre içerisinde tezgahlarına ve dolayısıyla müşterilerin dolaplarına ulaştırır, böylece müşterilerin her zaman kaliteyi yaşamalarına olanak sağlar. Kipa Yalova mağazasında görebileceğiniz ürün çeşitliliği buna en büyük örnektir.

Yalova bölgesi her geçen gün bölgedeki rölünün önemini artırmakta, bu da Kipa Yalova mağazasının çalışmasını doğru orantılı olarak etkilemektedir. Gelişmekte olan illerde ön planda yer almak isteyen Kipa yönetimi, aynı kararlılıkla çalışmalarına devam edecek ve müşterilerine kaliteyi ucuza sunma şansını verecektir.

3.4 Toplam 264 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: