yükleniyor

Yazılabilir CD

CD teknolojisi ile birlikte eski kullandığımız tape kayırt cihazları disketler tarihin tozlu raflarına kalkmış oldu. Bu önemli keşifle birlikte verileriniz güvenli ve büyük kapasitelerde saklanma imkanına kavuştu. İngilizce Compact Disk yani Yoğun Disk’in kısaltılmışı olan CD’ler ilk olarak 1982’de Sony tarafından tanıtılmış olup daha sonra Sony ve Philips ortak projesi olarak standartları belirlenmiştir. Çıktığı andan itibaren dünyada çok geniş bir alım kitlesi bulmuş ve veriler artık disketlere değil oprik saklama ortamlara geçmiştir. Böylece Hard Diskin de çabuk dolma sorunu ya da bozulduğunda önemli verileri kaybetme riski ortadan kalkmıştır.

Polikarbonat plastikten oluşan bu materyaller oldukça hafiftir. CD-RW ise yeniden yazılabilir CD’dir. Compact Disc Re-Writable kısaltması olup CD’nizdeki bilgiler silinip yeniden üzerine başka bilgiler yazılabilir. CD-RW’ler de aynı 700 MB standardında olup özellikle bilgileri sık değiştirdiğiniz durumlarda gereklidir. eBrosur.com sitesinde mevcut veri depolama ihtiyacınız için CD ve CD-RW ürünleriyle ilgili fiyat ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizden size yakın mağazalardan en ucuz ve kaliteli yazılabilir CD sarf malzemeleriyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. CD-DVD'ler sayesinde dosyalardaki bilgileri resimleri veya bir filmi saklayabilirsiniz. Toolkit denilen sık kullandığınız yardımcı program dosyalarını kaydedebilir ve CD üzerinden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca bilgi kopyalamayı yarıda bırakıp sonradan devam edebilir üstüne yeni bilgiler kaydedebilirsiniz. Yeniden yazılabilir CD’lerin değişik marka ve modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Farklı marka ve boyutlardaki yeniden yazılabilir CD ürünleri için fiyat bilgilendirmesi sitemizde yer almaktadır. Kampanya seçeneklerinin de belirtildiği yazılabilir CD ürünleri için sitemizi ziyaret ediniz. CD-RW fiyatlarında piyasa fiyatlarındaki en uygun fırsatlar sizi bekliyor. Bilgisayar çevre birimi kategorimizde yazılabilir CD modelleriyle ilgili kataloglara göz gezdirebilirsiniz. Katalog incelemek konusunda gerekli bilgiler mevcuttur. Sitemizde bu ürünlerin herhangi bir satışı yapılmamaktadır. Bununla birlikte en ucuz ürünlere en yakın hangi mağazadan ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. CD-RW’lerde çok uygun fırsat seçenekleri sitemizde güncellenmektedir. Modeller için broşür bilgilerimize de bakabilirsiniz. En ucuz ve indirim içeren yazılabilir DVD’ler için eBrosur.com sitemizi ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: