yükleniyor

Yazılabilir DVD

Bilgisayar teknolojisi çok hızlı gelişti. Seksenli yıllarda ancak 1 megabyte veri sığabilen disketler kullanırken doksanlarda hayatımıza CD ve DVD’ler girdi. Önce 700 disketteki bilgiyi bir CD’ye sığdıran veri depolamasına ulaştık sonrada 7 CD veya daha fazla veri depolayacak kapasitedeki DVD’lere ulaştık. ebrosur.com sitesi olarak veri depolama ihtiyacınızda önemli bir sarf malzemesi olan DVD ve DVD-RW ürünleriyle ilgili fiyat ve bilgilere yer verdik. Sitemizden size en yakın mağazalardan en ucuz ve kaliteli DVD ve yazılabilir DVD sarf malzemeleriyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

DVD'ler bilgisayardaki bilgileri resim film gibi multimedya dosyalarınızı saklamanızı sağlar. Bu açıdan önemli bir veri depolama malzemesidir. Bu elektronik kayıt ürünü fiziki olarak CD görünümüne benzeyip ondan daha fazla veri depolama kapasitesine sahiptir. DVD önceleri özellikle film kayıtları için çok yaygındı. Sonra farklı amaçlar için de kullanıldığından ismi Digital Versatile Disc yani Dijital Çok Amaçlı Disk anlamında kullanılmaya başlandı. Sony Toshiba ve Philips öncülüğünde yapılan çalışmalarla geniş bir veri depolama endüstrisinin önünü açıldı. DVD’nin önemli uygulama alanlarından biri de 1999’da yaşamımıza giren yeniden yazılabilir özellikte olmasıdır. Yani bir DVD’deki bilgiler tıpkı hard disk dosyası gibi silinip tekrar yazılabilmektedir. Ayrıca bilgi kopyalamayı yarıda bırakıp sonradan devam edebilir üstüne yeni bilgiler kaydedilebilmektedir. Yeniden yazılabilir DVD’ler DVD-RW olarak kısaltılmakta olup sitemizde bunların değişik marka ve modellerine ulaşabilirsiniz. 4.7 veya 1.7 GB gibi değişik veri boyutlarında modeller sitemizde farklı markalarla tanıtılmaktadır.

Değişik marka ve boyutlardaki DVD-RW ürünler için fiyat bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kampanya seçeneklerinin de yer aldığı veri depolama ihtiyacınız için en uygun yazılabilir DVD'leri sitemizden tanıma imkanı bulacaksınız. Yazılabilir DVD fiyatlarında cazip fırsatlar sizleri bekliyor. Bilgisayar çevre birimi kategorimizde yazılabilir DVD modelleriyle ilgili kataloglara göz gezdirebilirsiniz. Sitemizde yazılabilir DVD’lerin herhangi bir satışı ise yapılmamaktadır. Sitemizden en ucuz ürünlere en yakın hangi mağazadan ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. DVD-RW’lerde çok uygun fırsat seçenekleri sitemizdedir. Modeller için broşür bilgilerimize bakabilirsiniz. En ucuz ve indirim içeren yazılabilir DVD’ler için ebrosur.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: