yükleniyor

Yumuşatıcılar

Çamaşırların sadece temizlenmesi yetmez aynı zamanda mis gibi kokusuyla yumuşaklığını tende hissetmek gerekir. Çamaşır yumuşatıcıları içerdiği güzel ve uzun süreli etkili parfümü sayesinde giysileri güzel kokuttuğu gibi aynı zamanda tenimizi saran yumuşaklığı ile güne daha dinç ve mutlu başlamamızı sağlar. Yumuşatıcılar sayesinde çamaşırlar daha kolay ütülenir üstümüzdeki statik elektriklenmeyi önler. Ayrıca sık kullanma sonucu oluşabilecek liflenmeyi de önleyen etkiye sahiptir. Değişik çiçek özlerinden oluşan çamaşır yumuşatıcıları üstünüzde bir bahar kokusu bırakacaktır. Çamaşır makinesi veya elle yıkamada belli ölçülerde kullanmak gerekir. Böylece çamaşırlarınız mis kokulu yumuşak hale gelecek giysilerinizde güzel bir ferahlık yaşayacaksınız.

Kimyasal içerikli yumuşatıcılar dışında bitkisel özlü yumuşatıcılar da vardır. Bunlar kolay ütülenen hassas ciltlere uygun sararma yapmayan kalıcı parfüm etkisine sahip yumuşatıcılardır. Ayrıca çamaşırdaki kırışıklıkları önlediği gibi giysilerinizin eskitmez. Hem kimyasal yumuşatıcı hem de bitkisel özlü yumuşatıcılar çamaşırlarınız için çok gerekli temizlik ürünleridir. Ürün ağırlıklarına göre 50 ya da 100 yıkamalık ömre sahip yumuşatıcılar avantajlı fiyatlarıyla da dikkat çekicidir. Fosfat içermediği gibi aynı zamanda çevre dostudur. Kolayca çamaşır kurutmalığınızın üzerinde doğada çözülen kimyasal içeriği sayesinde atmosfere olumsuz etki bırakmaz. Değişik ambalaj ağırlıklarındaki yumuşatıcı ürünlerinde kaliteli ve en ucuz ürünleri eBrosur.com ‘da görebilirsiniz. Piyasadaki en ucuz yumuşatıcı fiyat bilgilerine siteden ulaşabilirsiniz. Kaliteli markaların en ucuz fiyatları ve hangi mağazalarda satıldığı gibi tüm bilgiler burada mevcuttur. En ucuz fiyata satılan kaliteli markaların ürünlerini görebilmek için eBrosur.com ’u ziyaret etmenizi öneririz. Ürün tanıtım sitemizde kurumsal marketlerin son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgileriyle en hesaplı ürünlere bir tıklamayla ulaşın.

Değişik markalardaki çamaşır yumuşatıcılar için broşürlere bakabilirsiniz. Broşürde yer alan ürünler sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de eBrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: